reklama

Krásky, které odmítají stárnout! Je být televizní hvězdou prokletí, nebo požehnání?

reklama

Vzhled a vystupování je jejich hlavním zdrojem obživy a denně je díky tomu můžeme vídat na svých televizních obrazovkách. Někdo si možná může postesknout, že není fér, že zrovna ony vypadají pořád tak skvěle a škodolibě se zaraduje, když vidí na jejich tváři vrásku. Být však televizní tváří a žít pod drobnohledem téměř celého národa není úplný med a vyžaduje neustálou péči, protože přešlapy se u nich zkrátka neodpouštějí.

Každý z nich tak bojuje s léty jak dovede, někdo se spoléhá na životní styl, někdo si dopomůže výplněmi a chirurgickými zákroky. Stále častěji však přichází do hry neinvazivní metody: „Herce a známé tváře jejich výraz živí, nemohou si dovolit ztratit mimiku v důsledku špatné výplně nebo příliš dlouhou pauzu při pooperačním zotavování. Právě toto se u neinvazivních technologií stát nemůže,” vysvětluje Alena Jírů, majitelka Kliniky krásy Anděl, která pečuje o vizáž mnoha českých celebrit.

„S vráskami se snažím zatím domluvit po dobrém a ještě vyhrávám, protože botox či jiné výplně jsou mi cizí,” prozradila herečka Sabina Laurinová, která na kliniku chodí pravidelně relaxovat. Ani jedna z nejkrásnějších tváří českého zpravodajství Iveta Vítová, neponechává svůj vzhled náhodě a stejně jako její kolega Martin Pouva se svěřila do péče odborníků: „jelikož mám díky své práci  na sobě téměř denně hutný make-up, rozhodla jsem se omladit svou pleť pomocí neinvazivního faceliftu.”

Na to, že jí bude za rok 40 rozhodně nevypadá ani sexy Eva Decastelo. „Jestli chcete vypadat o tři roky mladší, rozhodně můžu doporučit fotorejuvenaci,” vyzradila moderátorka tajemství svého bezchybného vzhledu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama