reklama

Kristelová: Tomáše holit nebudu, nemuselo by to dopadnout dobře

reklama

Když už dorazili coby hosté luxusního pánského holičství na party do Gentleman ́s Barber Clubu s chutí využili zdejší služby. Tomáš Řepka zasedl do křesla a jen tak zlehka se nechal obsloužit od mistra břitvy, zanedlouho se o něco podobného pokusila Tomášova partnerka Kateřina Kristelová.

„S holením jsem premiérově dnes začala a po pár vteřinách i skončila. Moje snahy zbavit Tomáše vousů by nemusely dopadnout dobře, takže dost experimentů s břitvou. Mám ho příliš ráda na to, abych mu pustošila obličej,“ se smíchem uvedla Kateřina.

V rámci party se losovaly i atraktivní ceny pro členy klubu. Tou hlavní byl motocykl Harley Davidson. „Tahle vozidla mě nechávají v klidu a ani po nich netoužím. Kdyby Tomáš Harleye měl tak bych se opravdu o něj hodně bála. Mám raději bezpečnější dopravní prostředky,“ uvedla Kristelová a její partner přikyvoval. „Ani já jsem nikdy po motorkách nešílel, a to vydrželo. Jo to loď, letadlo nebo i auto, to je jiná. Pouhá dvě kola ve mně ovšem budí spíš obavy, než nadšení,“ doplnil Tomáš Řepka.

Eva Feuereislová naopak bez bázně na Harleyi zapózovala. Ovšem i její jízda na motorce by určitě nemusela proběhnout bez problémů. Pokud by se ostatní účastníci silničního provozu zaměřili spíše na její silikony a ne na její jednostopé vozidlo a pravidla silničního provozu, nemusel by její výlet dopadnout dobře. Jak sama slíbila, raději se do podobných motocyklových dobrodružství nebude pouštět.

Moderátorem party, na kterou dorazila ještě třeba zpěvačka Šarlota, Táňa Makarenko či Petr Zvěřina, byl Petr Vojnar. Ten by se sice jízdě nebránil, ovšem ještě nějaký čas mu v tom bude bránit nedávná operace a současný nezbytný doplněk – berle.

„Na motorku si musím nechat zajít chuť. Normálně si člověk jde k lékařům, když si zlomí nohu. Já u nich byl a zjednodušeně řečeno nohu mi zlomili oni, měl jsem jí vyosenou a strašně to bolelo. Takže ji otevřeli, sešroubovali, co bylo nezbytné no a teď jsem zhruba v polovině berloidního života,“ s úsměvem vysvětlil Vojnar a „odplížil“ se na stoličku, z níž party odmoderoval.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama