reklama

Sexy dračice Bára Mottlová má jasno: Z Keni si domorodce nepřivezu, zatím mi stačí můj Natěrač!

reklama

Konec loňského roku byl pro herečku a zpěvačku Báru Mottlovou hodně náročný. Moderovala večírky, koncertovala s kapelou, natáčela Ohnivé kuře, a tak si po všem tom vypětí řekla, že by se mohla odměnit za tuhle honičku a vyrazila do Keni. A jako doprovod si vzala kamarádku.

Hlavní „stan“ rozbily obě dámy nedaleko Mombasy v Kilifi a začaly si užívat. „Když dovolená, tak s plnou parádou. A co jsme si naordinovaly? Hodně afrického sluníčka, samozřejmě all inclusive servis, dopřáváme si masáže, koupání, opalování a já se konečně se dostanu i ke čtení, takže paráda,“ svěřila se nám s nadšením Bára.

Doprovod kamarádky je jistě dobrá věc, ale nebyl by chlap lepší? „Tak to teda ne. Je nám tu holkám fajn a neodříkáme se jako dvojka ani dalších radovánek. Užíváme si ladies night, kdy protancujeme za noc i dvoje žabky a neodříkáme se ani tanečních kreací, o nichž jsme ani netušily, že je umíme. A pánská společnost? Kluci jsou tu pohlední, ale já si rozhodně domorodce domů nepřivezu. Znáte to, lásky na dálku moc nefungují. Zažila jsem to s Brianem, kdy jsem cestovala do Belgie, a ta je proti Keni za humny. Kdepak, zůstanu zatím se svým natěračem a dál se uvidí,“ se smíchem prozradila Mottlová, která připomněla úspěšné představení Natěrač divadle Gong, v němž hraje.

No, pár dnů oběma dámám v Kilifi zbývá, takže stát se ještě může mnohé. Jak fotky napovídají, Bářin exteriér, samozřejmě i duše, jsou určitě pro zdejší rekreanty nadmíru atraktivní a láska je prý mocná čarodějka….„To je pravda, já tu jsem ovšem za relaxem a pohodou a ne na lovu. A kvůli čumilům na pláži nebudu chodit k oceánu v teplákách,“ kategoricky dodala Bára Mottlová.

Po návratu, jak ještě uvedla, se prý zaměří na drobnou úpravu postavy po novoročních radovánkách a mezi prací se těší, že si odskočí i na svou oblíbenou bikram jógu a do posilovny.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama