reklama

Velký podvod! Vondráčkovou zneužili!

reklama

Ve velikém šoku je Lucie Vondráčková. Stala se totiž obětí podvodu. Neznámá firma nebo lidí totiž láka ke koupi koktejlu na hubnutí, za kterým má zpěvačka a herečka být. Ke všemu její jméno spojují s jakýmsi soudním sporem, jehož součástí měla umělkyně být. Ona sama ale o ničem neví a hodlá se bránit právní cestou!

Na podivném webu s ruskou doménou, kde není jediný kontakt, je psán rozhovor s Lucií Vondráčkovou v češtině. Dokonce se tam uvádí, že Lucie měla být dokonce žalována jistou Aliancí odborníků na výživu která možná ani neexistuje, za to, že se prý v televizi svěřila se svým příběhem o tom, jak se jí podařilo zhubnout. Management zpěvačky to takhle rozhodně nechce nechat!

„Je to nehoráznost a podvod, protože ona nic nenabízí a rozhodně žádný rozhovor neposkytla. Budeme to samozřejmě řešit právní cestou a obrátíme se i na další instituce,” řekl PR manažer Lucie Vondráčkové Petr Mráček.
„Já jsem v životě žádnou reklamu s touto firmou nedělala a dělat rozhodně nebudu,” uvedla Lucie, která žije s rodinou v Kanadě, a tak se jen těžko může přímo bránit.

Apeluje na všechny své fanoušky, aby rozhodně nevěřili tomu, že by s přípravkem měla cokoli společného. Podivná firma či ten, kdo za ní stojí totiž čokoládový nápoj na hubnutí propaguje i na facebooku a dokonce cílí kampaň právě na fanoušky Vondráčkové
„Pokud už si balíček s přípravkem někdo objednal a přišel mu na dobírku, neměl by ho přijímat a měl by ho nechat vrátit zpět. Je to podvod na lidi a celý ten rozhovor na tom webu je smyšlený a lživý.

Zpěvačka a herečka může teď požadovat i mnohamilionové odškodné za poškození a zněužití dobrého jména a také za pomluvu. Nyní bude nutné zjistit, kdo za kauzou, která má nejspíš za cíl vylákat z důvěřivých lidí peníze, opravdu stojí…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama