reklama

Kristina Kloubková je opět jako proutek!

reklama

Jsou to už dva roky, co se Kristině Kloubkové narodila císařským řezem její dcera Jasmínka. Jako tanečnice už v šestinedělí řešila, co bude dělat se zvětšeným bříškem. Po dvou letech se jí, jak sama říká, zcela nepodařilo vrátit svou postavu do předporodního stavu, a tak v nejčernějších představách přemýšlela i nad plastickou operací, kterou si ale vždy rozmyslela.

Nyní se rozhodla zvolit mnohem šetrnější metodu a v Petra Clinic podstoupila kryoradiolipolýzu. „Každá maminka, která musela rodit císařem, mi asi dá za pravdu, že nechat si dobrovolně břicho rozřezat znovu, udělá asi jen blázen,“ vysvětlila Kristina Kloubková důvod, proč se zatím neodhodlala pod skalpel. Pak ale potkala Petru Řehořkovou, majitelku kliniky estetické medicíny a sjednala si s ní schůzku. „Naprosto mě nadchlo, že můžu absolvovat bezplatnou konzultaci, na které mi Petra poradí a řekne mi, co mi pomůže a co pro mě není a nenechá mě projít procedurou, která by mi nepomohla,“ chválila si Kristina metody Petra Clinic, které u nás bohužel zatím nejsou samozřejmostí. Na radu Petry Řehořkové se Kristina rozhodla podstoupit kryoradiolipolýzu na zpevnění bříška a LPG pro omlazení pleti. Kryoradiolipolýza je kombinací radiofrekvenční vlny a liposukce zmražením. Díky kombinaci těchto dvou metod je ošetření mnohem dříve viditelné a není tudíž potřeba podstoupit tolik ošetření, jako u jednotlivých metod. Anti-aging LPG zase výrazně omladí, zahustí a zavodní pokožku, zvednou se kontury obličeje a vyhladí se vrásky.

Bylo to poprvé

„Jsem ráda, že Kristina přišla. Vždy si užijeme hodně legrace při našich ženských povídáních. Když mi však řekla, že chce malinko upravit své poporodní bříško, ještě jsem netušila, že naše neustále chichotání bude značně komplikovat provedení ošetření,“ podělila se o atmosféru, která na Petra Clinic panuje, Petra Řehořková. Nakonec se ale vše podařilo, Krisitina se naprosto uvolnila a užila si proceduru na revitalizaci pleti. „Tady jsem se konečně zastavila a věnovala se po dlouhé době sama sobě,“ přiznala Kristina. Na žádné omlazovací kůře nebo zákroku prý Kristina Kloubková doposud nebyla. Což je závistihodné, jelikož některé ženy, které jsou o generaci mladší, než ona, jsou nuceny podobné procedury podstupovat mnohem dříve a častěji. „Rozhodla jsem se to změnit a vím, že jsem byla v rukou odbornice na slovo vzaté. Jak se cítím a vypadám, je mimo jiné důležité i pro moji práci. Takže jsem vlastně spojila příjemné…moc příjemné…s užitečným,“ zhodnotila svou návštěvu na klinice Kristina Kloubková.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama