reklama

Barbora Mottlová oslavila své 28. Narozeniny ve velkém stylu!

reklama

Jestli někdo umí oslavovat, tak je to určitě herečka Barbora Mottlová, která své dvacáté osmé narozeniny oslavila opravdu stylově. Využila krásného letního večera a svoji oslavu pojala jako grilování na terase. Ovšem ne jen tak na nějaké terase. Herečka se chopila příležitosti a s radostí využila prostory, které si pronajímá její divadelní kolega Braňo Polák. Společně hrají v komediálním zájezdním divadle Artur.

Terasa Hitch&Pereg Roof se nachází přímo uprostřed Václavského náměstí v Praze. Je schovaná v nitrobloku a je to velmi klidné místo určené pro relax a odpočinek. Terasa funguje hlavně přes den. Ráno se cvičí jóga a přes den si návštěvníci užívají sluníčka na lehátkách a popíjí drinky, které jim Braňo sám namíchá.

Hosté si krom výborného jídla a pití užívali i speciální fotokoutek od Fotolabu. Díky barevným a veselým rekvizitám, parukám a doplňkům se blbnutím před fotoaparátem stalo na párty oblíbenou atrakcí. Fotolab pak čerstvě pořízené fotky rovnou vytiskl a to včetně rámečku a popisku, a hosté si fotky mohli odnést s sebou domů na památku.Atmosféru večírku podkresloval hudebník Vašek Tobrman hrou na klavír a do toho pobrukoval šansonové, swingové a jazzové hity, k nimž má Barbora jako zpívající herečka velmi blízko.

„Na oslavě je krásné to, že pozvete jen lidi, které máte rádi a kteří pro vás něco znamenají, pak jste jimi celý večer obklopeni. Je to nádhera. A i když jsem zvala hosty s tím, ať žádné dárky nenosí, jen dobrou náladu, byla jsem ve výsledku zavalena dárkovýma taškama a kyticemi. Ale vůbec jsem se na gratulanty nezlobila.“ směje se herečka.

Na párty mezi blízkými nechyběli kromě Braňa ani její další kolegové z divadla Artur jako krásná Dominika Býmová, střelená Vanda Karolyi, sympaťák Jarda Šmíd alias Doktor od jezera hrochů a exotická Genny Ciatti.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama