reklama

Pavla Vitázková: Dovolená bez hovínek!

reklama

Se svými hereckými kolegyněmi, které jsou zároveň jejími přítelkyněmi, vyrazila Pavla Vitázková na společnou dovolenou do Řecka na Olympskou riviéru. Jednalo se vyloženě o dámskou jízdu, kam měli všichni chlapi, psi, děti a problémy vstup zakázán. Jediné, co bylo povoleno, bylo odpočívat, v klidu si povídat, smát se a užívat si života!

Odpočinout si a jednoduše vypnout a na nic nemyslet, potřebuje čas od času každý. Relax je nutný o to víc, když máte doma malé dítě, které vyžaduje pozornost 24 hodin denně. S dětmi je sice zábava a mateřskou lásku nedokáže nic na světě vynahradit, ale stejně tak nelze vyvrátit, že se prakticky nezastavíte. Málokdo také ví, že Pavle k jejímu děťátku dopomohla děvčata z “řecké čtyřky“. Když před dvěma lety společně navštívily v Leptokárii, zapálily svíčku a modlily se, aby Pavla otěhotněla. A vyšlo jim to!

Pavla Vitázková si chvíle klidu s Vendulou Křížovou, Kamilou Špráchalovou, Ivou Kubelkouvou a Sotirou Koreckou Margaritopulu, majitelkou CK Iríny Tours, užívala plnými doušky. „Jsem už 8 měsíců v dobrovolném domácím vězení. Těch pár volných dnů je pro mě mnohonásobně víc, než všechny přívěsky a prstýnky, kterými se tu trhy jen hemží. Vyloženě si užívám dovolené bez hovínek,“ řekla rozesmátá, ale na první pohled odpočinutá Pavla Vitázková.

„Už v deset večer se chystám do postele a nedochází mi, že tady mě žádný hladový pláč miminka nebude budit. Kdybych se netěšila k moři nebo na výlet, spala bych tu do oběda,“ přiznala Pavla. To by ale byla velká škoda, protože by se nedostala na vyhlášený trh s olivami, na výstup na Olymp, na nekončící písčité pláže a neochutnala by typické pochoutky na trzích ani v řeckých restauracích, kterými se to na Olympské riviéře hemží.

Společná kamarádka celé party a organizátorka výletu Sotira Korecká Margaritopulu ukázala dívkám nejlepší místa na koupání a opalování, kde je nikdo nerušil a svůj klid si tak maximálně užily. „Bylo skvělé vypadnout ze stereotypu, promluvit si s normálními lidmi, kamarádkami o něčem jiném než o krmení a plínkách. Bylo to sice jen pár dnů, ale zažívala jsem opravdu pohodu,“ libovala si Pavla Vitázková. Místní kuchyně byla tak vynikající, že se dokonce zapomněla krotit, ovšem se svou postavou by si mohla dovolit i dvojnásobné porce. „Dopřávala jsem si dobré jídlo i spánek a trochu jsem tu přibrala,“ přiznala Pavla, ale nikdo si jejího přibývání na váze nevšiml.

I přes skvělou zábavu, nádherné prostředí a perfektně sehranou partu děvčat, která si měla neustále o čem povídat, se už ke konci dovolené nemohla Pavla dočkat, až se vrátí domů. Své mateřské city a potřebu o někoho se starat si vynahradila na místních psech a kočkách, ale vlastní dítě jí to nahradit nemohlo.  „Faktem je, že se mi stýskalo už druhý den. Manžel mi ale každé ráno posílal fotky s pozdravy a to mě vždy potěšilo a často i dojalo,“ chválila svého muže coby milující manželka a matka Pavla Vitázková.

Proto v následující herecké sezóně bude prý pouze máma, a to na plný úvazek. Sem tam si jen odskočí na představení v Městském divadle v Brně, a pokud by měli diváci zájem, tak i na pokračování natáčení seriálu Kancl. „Kdyby se v divadle začala zkoušet nějaká pěkná nová hra a byla by tam pro mě role, tak bych moc ráda opět naskočila do kolotoče zkoušení a práce, protože divadlo je pro mě relax a droga zároveň,“ nechala se slyšet herečka, která by natáčení brala pro tuto chvíli jako “vedlejšák“.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama