reklama

Kristina Kloubková vytáhla přítele na kosmetiku

reklama

Je to láska jak z červené knihovny, ale jak oba tvrdí, nejde o žádnou romantickou limonádu, ale nádherný vztah. Moderátorka Kristina Kloubková je na tom s tokáním stejně jako její zánovní parťák, tanečník a choreograf Vašek. A nutno dodat, že jim to sluší a užívají si každé společné chvilky.

A nejinak tomu bylo i na stánku Alessandro, který je součástí největšího kosmetického veletrh v ČR na výstavišti PVA Expo v Letňanech. Objetí střídalo objetí a pusa pusu. Přesto pár nevynechal, ovšem ruku
v ruce, obhlídku kosmetických zkrášlovadel, dáma otestovala na rukou svých i svého partnera něco krémů na ruce a také kvalitu pilníků.

Pak ale přišla větší zkouška, o níž se postaraly další dvě známé návštěvnice kosmetického stánku, Libuška Vojtková s Petrou Vraspírovou. Ty nelenily a odvedly Kristinu na skupinovou pedikúru a pár se tedy musel, ač viditelně nerad, na chvíli rozloučit.

„No, nebude to dlouho trvat. Koneckonců tuhle úpravu dělám i pro Vaška a navíc jsem sama zvědavá, jak to zdejší odbornice zvládnou. Když jim to půjde, určitě u nich nebudu naposledy a přemluvím i přítele. Vašek sice vypadá dobře, ale doladit pár drobností neuškodí. Ovšem lakování nehtů v jeho případě vypustíme, to už by bylo moc,“ s úsměvem řekla Kloubková, zatímco silnější polovina lidstva si alespoň partnerku fotila.

Nožky všech tří dam, ač bezesporu skvěle tvarované, po zásahu pedikérek ještě více zkrásněly, a tak nebylo divu, že si je vyfotil nejen přítel Kristiny, ale i početní čumilové u stánku.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama