reklama

Kříž: Zamáčknul jsem slzu už včera

reklama

Vyprodáno nevyprodáváno, prostě končit se musí. Veleúspěšný muzikál Horečka sobotní noci se včera (v neděli) derniérou rozloučil se svými diváky. Na „půdě“ Divadla Kalich se odehrálo více jak dvěstě představení a jedna kapitola prostě a jednoduše skočila.

Premiéra muzikálové pecky proběhla 30. září 2016. Po sté repríze si diváci vyžádali dalších sto představení, co bude dál je ve hvězdách. Podle vedení Kalichu jedna éra je pryč, ovšem stát se může mnohé a je možné, že tahle muzikálová hvězda bude mít pokračování. Kdy? To je zatím otázka, protože jednání o pokračování jsou plném proudu.

„Dneska jsme si Horečku všichni užívali. Bylo to klasické poslední představení, takže se bavili diváci i my, kteří jsme se s muzikálem loučili. Na slzy nebyl čas, poslední Horečku jsme si chtěli užít, takže byla netradiční a podle ohlasu z hlediště i úspěšná. Doufám, že se ještě na jevišti s touhle show potkáme,“ nechal se slyšet Tony, neboli představitel hlavní role Honza Kříž.

Když přichází loučení není o smutek nouze. „To je pravda, ale já a kolegové z tohoto muzikálu jsme si takovou tu rozlučku užili už v sobotu. Já osobně jsem zamáčknul slzu už o den dříve, kdy jsme Horečku sobotní noci také hráli. Dneska jsme se loučili a užívali si ji naopak s úsměvem,“ uvedl Kříž a na souhlas mu přikyvovali i všichni ostatní protagonisté derniérové show.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama