reklama

Petra Göbelová už je velká holka

reklama

Ostravská písničkářka Petra Göbelová dospěla. Dokončila studia, pořídila si vlastní byt a natočila nový videoklip k písni „Velká holka“. O Vánocích, které tráví s rodinou, se ale ráda přeci jen tak trochu vrací do dětství.

Petra Göbelová, která podle mnohých patří k nejzajímavějším objevům české písničkářské scény poslední doby, je nejen skvělou zpěvačkou, ale upoutá i svou originální autorskou tvorbou. Vlastní písničky Petra zpívá většinou s kytarou, ke které si jako jedna z mála českých zpěvaček pořídila také looper, do kterého během vystoupení nahrává různou rytmiku nebo hudební doprovod. Hraje také na piano.

Tvorba Petry Göbelové neunikla ani hudebním expertům, kteří se scházejí v různých porotách hodnotících současnou scénu. Letos byl takto její videoklip „Normální žena“ nominován do finále ankety Hvězda internetu a květnová soutěž Šance Muzikus 2016 Petře zajistila letní vystoupení na předních českých festivalech Přeštěnice, Rock For People a Sázavafest.

Aktuálně Petra představila videoklip ke své písni „Velká holka“, ve které, jak je jejím zvykem, s nadhledem popisuje život kolem nás. Na videoklipu, který režíruje Gabriela Plačková, se podílela i Petřina sestřenice Alžběta, jejíž Parson Jack Russell Teriér Aston si v klipu také zahrál.

Rodina je pro Petru velmi důležitá a je šťastná, že si na sebe o svátcích mohou udělat čas. „Jelikož už jsme se spolu se sestrou tak nějak rozutekly, tak o to víc si vážím toho, že se na Vánoce sejdeme celá rodina, u klavíru si zazpíváme koledy ze starého ušmudlaného zpěvníku a koukneme na novou pohádku,“ říká Petra a dodává: „Pár dnů také trávíme na chalupě se širší rodinou, a když se poštěstí a je sníh, tak ráda provozuju adrenalinový zimní sport s názvem sáňkování na kopci u chalupy.“

Pod stromečkem Petra nejraději nachází zajímavé hudební dárky a do nového roku si dala předsevzetí ještě více koncertovat.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama