reklama

Michal Horák představil videoklip k novému singlu

reklama

Mladý písničkář Michal Horák natočil videoklip k singlu „Voda už je svařená“, připravuje výběr ze svých autorských skladeb pro první CD album a s humorem sobě vlastním píše Ježíškovi formou básně.

Michal Horák zpívá vlastní skladby a doprovází se na kytaru a foukací harmoniku, stage piano nebo heligonku. Jeho autorská tvorba je originální, většinou na humorná, civilní témata. Michalovým hlavním cílem je bavit lidi a to se mu rozhodně daří. Videoklip k písni „Voda už je svařená“, s podtitulem „Příběh jedné abstinence“, rozhodně pobaví a potěší také hudební stránkou, ve které nechybí kromě kytary a houslí také například perkuse nebo marimba.

Videoklip režíroval Martin Hammerschlag, který se spolu s Radkem Habadou podílel na všech Michalových klipech, jako například na tom k písni „V 7:25“ nebo „Mezinárodní“. „Múza mě políbila vážně při vaření čaje,“ prozrazuje Michal Horák svou inspiraci k písni „Voda už je svařená“. „Než se ten čaj uvařil, už mi v hlavě dokola jel ten neodbytnej refrén. Sloky šly taky samy, ty blbosti se prostě napíšou vždycky rychle. Ale koneckonců, každej někdy zažil to sociální dilema, kdy hodlal nepít a nakonec se vylil jak váza. No a když se mi zjevila myšlenka klipu, zalovil jsem ve sféře svých nejzkušenějších kamarádů a příběh dejchající kocovinou byl na světě.“

Je zkrátka jasné, že se Michalu Horákovi v hudební kariéře daří nejen pro jeho mnohostranný talent, ale jeden úspěch za druhým sklízí také díky svému originálnímu smyslu pro humor. Uspěl v celé řadě hudebních soutěží, hostoval v rozhlasovém pořadu Haliny Pawlovské, v pořadu „Tobogán“ Aleše Cibulky či v pořadu „Lenoška“ Iva Šmoldase. Jako předskokan vystoupil na několika velkých koncertech Tomáše Kluse.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama