reklama

Kulturní tip: Daniela Kolářová, David Novotný, Josef Somr a další hvězdyna jevišti Divadla Viola

reklama

Letošní divadelní sezona zvolna spěje k závěru, nenechte si ujít reprízy úspěšných představení v Divadle Viola na Národní třídě!

Výpovědi její pedagogické konkurentky, uklízečky, společnice a komorné v bravurním podání Dany Černé, Jany Synkové, Daniely Kolářové a Máši Málkové jsou svědectvím nejen o úspěších a pádech Emy Destinnové, ale především o závisti a malosti.

Poetická koláž textů z díla Jacquese Préverta, slavného francouzského básníka, scenáristy filmů Děti ráje či Setkání Seiny s Paříží, autora textů šansonů Edith Piaf… v Divadle Viola zazní v úterý 19. června od 20:00 v mistrovském podání Josefa Somra, Davida Novotného a Máši Málkové nebo Barbory Polákové. Josef Somr v inscenaci Jako zázrakem / Jak dělat podobiznu ptáka recituje básně věhlasného autora prostě, civilně a neokázale, z jeho přednesu vystupuje bohatý vnitřní život a neomylný vkus. S nemenší citlivostí interpretuje prévertovský humor či ironii David Novotný a dámskou ozdobou tohoto tria je Máša Málková či Barbora Poláková.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama