reklama

Kulturní tip: Úspěšná komedie The Naked Truth – Odhalená pravda v nové sezoně vstupuje na repertoár Divadla Palace Praha

reklama

Pět žen se setkává ve vesnické tělocvičně na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče… Mimořádně vydařená komedie The Naked Truth (Odhalená pravda) britského autora Dave Simpsona se od tuzemské premiéry v říjnu 2016 s úspěchem hraje v Brně a Praze.

V pondělí 2. října ji společnost StageArtCz, která hru do České republiky přivezla, poprvé uvede v Divadle Palace Praha. V hlavních rolích excelují Gabriela Míčová, Markéta Plánková/Petra Špindlerová, Anna Stropnická/Hana Kusnjerová, Alena Bazalová/Anežka Rusevová, Alžběta Vaculčiaková/Natálie Tichánková, Klára Apolenářová/Daniela Choděrová, jejichž dialogy a taneční výkony u tyče vyvolávají nadšené reakce diváků.

The Naked Truth – Odhalená pravda, povznášející a nadějeplná divadelní komedie pro ženy, o ženách, kterou by ovšem rozhodně měli vidět i muži, je nejnovějším projektem společnosti StageArtCz herců Petra Halberstadta a Radima Fialy. „Jsme rádi, že se nám podařilo vybrat hru, která má u diváků úspěch. V Divadle Palace bychom The Naked Truth měli uvádět pravidelně každý měsíc, takže všechny, kteří ji ještě neviděli, srdečně zveme,“ uvádí producent Radim Fiala.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama