reklama

Skupina Mirai si přivezla nový videoklip až z Japonska

reklama

Ve Špindlerové mlýně se konal vrchol běžeckých závodů KTRC, královský trail roku, Krkonošská 50. Jak jinak nazvat běh na 50 km po krkonošských horách s velkým převýšením. Akci ale přálo ideální počasí – slunce a svěží vánek na hřebenech. Panoramatické výhledy, osvěžení na trase z horských bystřin, Krkonoše v plné letní kráse, a povzbudivý song v cíli. Když totiž běžci přibíhali po doslova limitním zážitku a více jak čtyř a půl hodinách do cíle, vítal je song mladé sympatické skupiny Mirai, Když nemůžeš, tak přidej víc. Zakřič prostě z plných plic, že slovo nejde – neexistuje.

A nejen ten. Charismatická čtyřčlenná kapela představila všechny své známé songy, které dobývají žebříčky rádiových hitparád i nové písně z připravované desky. A u písně Pojď, zapomenem, nám frontman skupiny Mirai Navrátil prozradil, jaký bude jejich nový videoklip.

Právě jsme dokončili videoklip k písničce Pojď, zapomenem, k našemu aktuálnímu singlu. Už samotná písnička se dost vymyká od našich předchozích songů a tak se nabízelo, že i videoklip k ní musí být výjimeční. Je z Japonska, typicky japonského prostředí, tedy z místa, kde mám své kořeny. Těšíme se až ho představíme divákům, protože je hodně jiný, tak doufáme, že se bude líbit,“ řekl Navrátil ke klipu, který bude poprvé představen již za několik dní. „Léto tedy trávíme víc než u vody nebo v lese ve studiu. Doděláváme nové album, které chceme finálně doladit do konce srpna. Podzimní turné, které je naplánované na říjen, bude právě o písních z nové desky,“ dodal.

Prázdniny si sice letos neužijí, ale volno si po finalizaci desky ještě mladí sympaťáci užijí. Zatímco Mike, baskytarista Michal Stuchlík, se vrhne do odpočinku aktivně, nevynechá kolo ani brusle, frontman Mirai s ostatními ze skupiny vidí svou veškerou aktivitu v leže u vody. Bubeník Šimon Bílý podotknul, že jeho „aktivní životní styl“ je vidět též na jeho postavě. „No jo, maminka mne v mládí nedala na fotbal, ale na housle, tak se to se mnou veze… díky, mami,“ dodal s úsměvem.

Akci ve Špindlerově mlýně si nenechala ujít ani zpěvačka talentovaná zpěvačka Lenny. Ta je teď, po tom, co podepsala smlouvu s vydavatelstvím Universal Music, která jí má zajistit prezentaci v několika evropských zemích, také v jednom kole. Ke Špindlerově mlýnu má však nostalgické vzpomínky, protože jí přímo na kopci, pod kterém byla umístěna její hudební stage, učil její táta v dětství lyžovat.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama