reklama

KULTURNÍ TIP NA VÍKEND: Legendární kapela The Tap Tap rozezpívá pražský Dlabačov

reklama

Kapela studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí.

Jedinečnou příležitost naplno si užít live koncert nevšedního hudebního uskupení, které baví děti i dospělé, se naskytne v sobotu 26. listopadu od 18.00 v multifunkčním centru Dlabačov. Nenechte si ujít Řiditele autobusu a další originální hitovky The Tap Tap! Vstupenky jsou k mání v předprodeji za 250 Kč, na místě za 300 Kč.

The Tap Tap v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. Kapela koncertuje po celé republice, pravidelně vystupuje na velkých českých festivalech (Mezi ploty, Rock for people ad.), v zahraničí (Brusel, Moskva, Londýn ad.). Na svém kontě má četné úspěchy, včetně vyprodaných mikulášských koncertů ve Státní opeře, benefičního Koncertu proti konci světa s využitím nových médií a technologií a pěti CD. The Tap Tap spolupracuje se známými umělci, např. s Danem Bártou, Davidem Kollerem, Matějem Ruppertem, Vojtou Dykem, Xindlem X či Tomášem Hanákem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama