reklama

Předvánoční benefiční diskotéka na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel se blíží. Disco Night! bude moderovat herec Marek Vašut

reklama

Za necelý měsíc, 22. Prosince 2016, se ve Velkém sále pražské Lucerny uskuteční první benefiční diskotéka ve stylu 70. a 80. let s názvem Disco Night! Ředitel filmové produkční společnosti Milk & Honey Tomáš Krejčí ji pořádá v rámci dobročinné kampaně pro organizaci Debra ČR, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel. Zahrát přijde deset legendárních diskžokejů, jedna diskžokejka a vystoupí i hvězdné osobnosti v čele s Michalem Davidem.

Jedinečný disko mejdan podpoří charitativní organizaci DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nevyléčitelným onemocněním Epidermolysis bullosa congenita, tzv. nemocí motýlích křídel. „S organizací DEBRA jsme začali spolupracovat v New Yorku, kde jsme v minulém roce s naším režisérem Chrisem Grobenem vytvořili sérii reklamních spotů zvyšujících povědomí o nemoci motýlích křídel. Letos jsme pro Debru  vytvořili kalendář s fotografiemi osobností a dalším krokem k podpoře této organizace bude benefiční akce Disco Night! Naším cílem je zvýšit povědomí o asociaci DEBRA u veřejnosti a zároveň vybrat více peněz, se kterými by Debra mohla v příštím roce hospodařit,“ říká organizátor akce a zároveň ředitel produkční společnosti Milk & Honey Tomáš Krejčí.

Koncept „retro diskotéky“ vzešel z myšlenky Tomáše Krejčího vrátit se na okamžik k činnosti, které se v 70. a 80. letech – předtím, než emigroval do USA – sám věnoval, tedy DJství. „Nyní je tomu 30 let co jsem se svými kolegy naposledy společně hrál, shodou okolností právě v pražské Lucerně. Benefiční diskotéka tak bude akcí nejen benefiční, ale zčásti také nostalgickou,“ vysvětluje Krejčí.

Režisérem večera je Marek Ciccotti a moderovat jej bude herec Marek Vašut. Zúčastní se jí přední osobnosti české umělecké scény a lidé podporující organizaci DEBRA ČR v čela s Jitkou Čvančarovou. Chybět nebude ani ikona doby, zpěvák Michal David.

Celý večer bude laděn do slavnostní vánoční atmosféry. Chybět nebude soutěž o disco krále a královnu, součástí bude také velkoplošná obrazovka promítající tematické klipy a spoty prezentující organizaci DEBRA. „Naším cílem je nenápadné a přirozené propojení DEBRA ČR s večerem. Kompletní výtěžek ze vstupného a dražby půjde ve prospěch účtu asociace DEBRA ČR,“ dodává Tomáš Krejčí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama