reklama

Kurz na Myslivcovou padá, sázkaři tuší velké peníze

reklama

Vydělat peníze nikdy nebylo tak snadné! Uvědomují si to i v sázkové kaceláři Tipsport, který drží DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) ve velkém napětí. Na její zvolení do zastupitelstva Moravskoslezského kraje byl původně vypsán kurz 1:20. Už je ale všechno jinak!

Nejpopulárnější česká politička na internetu, jak ji označil magazín Forbes a držitelka českého rekordu na Youtube (více než 58 milionů shlédnutí) bookmakerům Tipsportu pořádně zavařila. Poté, co se včera objevily první zprávy o tom, že je možné si na ni vsadit, strhla se doslova lavina a Tipsport stáhl sázky na kurz 1:6. Navíc včera odpoledne kancelář omezila sázku na maximálně 200 korun.

To však sázkaře ještě víc vyhecovalo, protože bylo naprosto zřejmé, že se děje něco velkého. Pravdou je, že taková šance na výhru není každý den. V podstatě je to tak, že kdyby se několik tisíc lidí z kraje domluvilo, že ji bude volit a že si vsadí, tak mají peníze jisté. Tipsport zatím hrdině odolává a potvrdil, že sázky uzavře až v pátek ve 14. hodin. Co na to říká samotná blondýna? „Když jsem se dozvěděla, že je na mé zvolení vypsán takový kurs, tak jsem si z recese šla hned vsadit i s kamarádkama. Ještě jsem stihla ten nejvyšší kurs, ale že to vyvolá takovou sázkařskou horečku, to jsem nečekala. Každopádně všem děkuji za hlasy, které mi dají. Dnes půjdu samozřejmě volit ve 14:00 v mém obvodě na adrese ZŠ Gen. Píky. Asi si ješte před tím půdu ještě jednou vsadit a všichni kamarádi mi psali, že si taky vsadí. Vyhrát chce přeci každý a tak to má každý svým způsobem v ruce.“ Tak uvidíme. Náš tip je, že se Dominika do zastupitelstva dostane a kdo si vsadí, nebude litovat.

Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama