reklama

Hotovo! Myslivcová odvolila s čivavou

reklama

Sobota je dnem D pro všechny politiky, kteří se rozhodli kandidovat do zastupitelstev krajů. Tak jako DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) v tom Moravskoslezském. Volební místnosti se už za pár hodin zavřou, běží tedy poslední minuty, kdy můžete hodit hlas třeba i růžové Barbie a změnit tak možná i svoji budoucnost.

Česká blogerka, který drží rekord ve sledovanosti na youtube, si přeje budoucnost v růžových barvách. A je jasné, že si volby nemohla nechat ujít. „Ptáte se mně, koho jsem volila? To je přeci jasné, když chci změnu a věřím ve svůj program,“ usmívala se Dominika, jak jinak, než v růžovém kostýmku a s čivavou v ruce. Stejně jako další politici prosí lidi, aby se na poslední chvíli rozhodli a šli hodit svůj hlas do volební urny. Vesměs se shodují, že nejhorší je sedět doma, reptat a nic nedělat.

Myslivcovou sice možná na začátku někdo bral jako zpestření voleb a osobu, která nemůže uspět. Ale po zveřejnění jejího programu, kde jasně říká, že chce pomáhat mladým lidem, horníkům i třeba sociálně slabým, se o ni veřejnost začala seriozně zajímat. Znát to bylo i na sázkových kurzech Tipsportu. Zatímco nejprve byl kurz vypsaný na 20, postupem času klesl až na 6. Z toho bylo jasně patrné, že lidé na ni sázeli, protože v jejích úspěch opravdu věří. Uvidíme, jak to nakonec dopadne!

Foto: archiv D. Myslivcové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama