reklama

Dokonalý kulinářský zážitek, u kterého nemůžete chybět

reklama

Chcete se dobře najíst a zažít neopakovatelnou atmosféru? Pak je pro vás jako dělaná restaurace MEZE. Prožijete vzrušující kulinářskou cestu středomořím. Rybí a masová meze se servírují na stůl postupně jako série různých teplých a studených předkrmů a menších porcí vybraných hlavních jídel.

Během jedné návštěvy restaurace, kterou najdete na Karlínském náměstí, tak ochutnáte celou řadu fantastických jídel připravených z těch nejčerstvějších surovin. Široký výběr kvalitních vín je samozřejmou součástí nabídky.

Meze je víc než jen dobré jídlo. Je to takřka tradiční obřad typický pro kuchyni středomořských států, při kterém se servíruje 15 – 20 menších pokrmů. Meze se nikdy nekonzumují o samotě, vždy jsou určena pro minimálně dvě osoby, ale typičtěji pro větší společnost. Během jídla panuje příjemná atmosféra, nikam se nespěchá a hosté tak mohou relaxovat, povídat si a celkově užívat příjemného posezení.

Filozofií naší restaurace je poskytnout hostům kvalitní pokrmy středomořské kuchyně připravené z nejčerstvějších surovin a zároveň jim dát příležitost okusit širokou škálu chutí, vůní a textur. Prostřednictvím našich rybích a masových meze zveme hosty na skutečnou kulinářskou expedici středomořím, jejímž průvodcem nebude nikdo jiný než náš skvělý šéfkuchař. Více informací najdete ZDE.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama