reklama

Nová česká komedie Bezva ženská na krku na říjnové Ladies Night v Cinema City

reklama

Do kin přichází nová česká komedie Jiřího Vejdělka Bezva ženská na krku. Něžné pohlaví jistě ocení skvělé herecké obsazení v podobě charismatických pánů Jiřího Langmajera a Ondřeje Vetchého! Dámy, nečekejte a vychutnejte si tento film se svými kamarádkami v předpremiéře na akci Ladies Night v multiplexech Cinema City! 12. října 2016 vás ve vybraných kinech čeká mimo projekce filmu i welcome drink, bohatá tombola a zajímavý doprovodný program.

V nové české komedii Bezva ženská na krku se můžete těšit na opravdu hvězdné obsazení! Těšit se můžete na oblíbené české herce, mezi kterými jistě jsou Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Václav Postránecký, Pavla Tomicová nebo třeba Tereza Kostková.

Příběh vypráví o sympatické Elišce, která se rozhodne po rozvodu začít úplně nový život jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem, který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil“. Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit… Nenechte si ujít vtipem nabitou komedii, obvolejte kamarádky a rezervujte si včas svoje místa na říjnové Ladies Night v Cinema City!

V rámci Ladies Night na vás čeká od 18:30 hod. ve foyer kina welcome drink a od 19:00 hod. pak zajímavý doprovodný program a bohatá tombola v sále. Vtipnou tečkou za večerem se pak stane projekce filmu s názvem Bezva ženská na krku, který uvidíte v předpremiéře ještě dříve, než vejde oficiálně do kin.

Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři. Losování tomboly proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále. Vstupenky na Ladies Night je možné zakoupit na pokladně kina nebo online na www.cinemacity.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama