reklama

Znovu prožít mládí? Proč ne? Domluvte se s ďáblem a vyhrajte lístky na muzikál Mefisto!

reklama

Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo.

„Budete-li znovu mladý, získáte i čas, jak své dílo dokončit!“ vábí Mefisto. „Ale hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat!“ Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout? Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. Popíjí se studenty, které kdysi učil, užívá radostí života, ale hlavně znovu prožívá lásku. A to nejednu.

A když kromě lásky, získává i moc a na světě se mu v mladém těle líbí víc a víc, začíná přemýšlet, jakou lstí se ze svého úpisu Peklu vymanit…Láska, humor, napětí, ale hlavně lákavá ďáblova nabídka v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí! Velkolepě pojatý muzikál MEFISTO je producentem a autory připravován u příležitosti 10. výročí otevření divadla Hybernia. Více informací najdete na webových stránkách http://www.muzikalmefisto.cz/.

Pokud byste si však chtěli na muzikál zajít, tady je šance vyhrát hned čtyři vstupenky! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a poslat nám ji na mail redakce@firststyle.cz. Z došlých odpovědí pak vybereme dva z vás, každý získa dvě vstupenky. Zkusíte to?

Soutěžní otázka:
Který český zpěvák se zhostil titulní role Mefista?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama