reklama

Ladislav Frej: O letošní dovolené se nechám opečovávat

reklama

Start prázdnin! Řada lidí už má jasno, kam zamíří a jak bude trávit dny volna, někteří stále hledají. A jak se na dovolenou chystají herci Ladislav Frej s dcerou Kristýnou?

„Tak na letošní dovolenou se moc těším, prožiji ji v nádherném prostředí Velkých Losin a ještě udělám něco pro zdraví. Naordinoval jsem si totiž zdejší lázně, protože bych rád poléčil své bolavé kosti. A samozřejmě budu odpočívat a nechám se opečovávat. A taky se budu trošku věnovat zahrádce, kde mám jezírko, čolky a žabku, ovšem sedřít se prací na ní nemíním. Já jsem zastáncem toho, že by se mělo nechat na přírodě, ať dělá, co umí, takže ji nám zarostlou a reguluji jí jen tak zlehka,“ s úsměvem vysvětlil Ladislav Frej.

To jeho dcera Kristýna bude mít červenec a srpen pracovní. „Je to tak. Já jsem si nadělila rekonstrukci bytu a budu hodně ráda, když do konce prázdnin bude hotovo. Ovšem deset, dvanáct dnů si vyšetřím na relax na chorvatském ostrově Rab. Tam vyrazím poněkolikáté, objevila jsem tam takové opuštěné místo, velmi soukromé, které nikdy nikomu neprozradím, kde je. Chci, aby zůstalo i nadále opuštěné, tedy jen pro mě,“ prozradila Kristýna Frejová.

Zmíněnou rodinku jsme zastihli v Botanické zahradě na Albertově, kde se stali kmotry básnické sbírky kolegy herce Petra Batěka a ilustrátorky Evy Toulové s názvem Výkřik motýla.

„Jo, a tuhle sbírku, Výkřik motýla, si vezmu samozřejmě na dovolenou do lázní s sebou. Není nic lepšího, než dobrá kniha a básně Petra Batěka, jak jsem měl možnost jich tady pár přednést, si určitě s chutí zopakuji a dopřeji si i ty, na které tu nebyl čas,“ dodal při odchodu ze křtu Ladislav Frej.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama