reklama

Karel Gott: Jsem zpátky, vyléčen a zdráv

reklama

Usmíval se na všechny strany a viditelně se cítil v pohodě. Mnohonásobný Zlatý a Český slavík Karel Gott pokřtil spolu s kmotry Markem Ztraceným a Ivou Milerovou v restauraci Malostranská beseda své už jedenapadesáté album v češtině s názvem Ta pravá. A do světa ho poslal zkropené svým oblíbeným koňakem – Mataxou.

„Tu titulní písničku pro mě napsal Marek Ztracený a je nádherná. Jmenuje se Ta pravá a ta pravá může být žena, láska, píseň, chvíle, dobrá nálada a i deska a doufám, že tahle jí bude. Je to takové mé soukromé vyznání,“ nechal se slyšet zpěvák. A vypadá to, že se nemýlí. Za dva týdny prodeje za ni Karel Gott hned při křtu převzal Zlatou desku.

„Víte, nedoufal jsem, že tahle deska vyjde. Vznikala od roku 2013 do nedávné doby za pro mě nepříznivých okolností. Zásluhou nemoci jsem musel její realizaci přerušit. Čas se ale měnil, dnes jsem v pořádku a vyléčen a album je na světě. Jsem šťastný, že tahle deska žije,“ doplnil Karel Gott.

Mistr spolu s Milošem Skalkou vybírali ze stovky písní. „Bavili jsme se o tom, kterou zařadit, diskutovali, vážili a je tu cédéčko kde je dvanáct písniček, které Karel chtěl natočit již dříve, ale až teď přišel ten správný moment. Obsahuje skladby, které se v minulém století staly klasickými,“ vysvětlil Skalka.

Křest probíhal, jak bylo řečeno, v Malostranské besedě. „Jsem rád, že je to právě zde. Tady jsem se 10. října 2016 vrátil zpět na pódia, takže mám k tomuhle místu vřelý vztah. Díky za něj i za opětovný start. Hodně dobře mě naladil nedávný koncert v O2 Aréně a i dnešní malá slavnost. Díky,“ dodal na závěr akce Karel Gott.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama