reklama

Leona Machálková dováděla se synem v kině

reklama

Novinka režiséra Guye Ritchieho, snímek Král Artuš: Legenda o meči, se dočkala i své slavnostní předpremiéry v Praze. Projekce se konala ve 4DX kině, které je vybaveno pohyblivými sedačkami a speciálními efekty. Na toto našlápnuté akční drama se přišla podívat i zpěvačka Leona Machálková se synem Arturem. Režisér a producent Petr Jákl zase přišel načerpat inspiraci pro svůj nový film. Vytáhnout bájný Excalibur ze skály se v kině marně pokoušely také kamarádky Anife Vyskočilová a Michaela Dolinová.

Novinka režiséra Guye Ritchieho velmi osobitě a nadčasově vypráví klasický příběh formou nové akční fantasy. Bájný příběh o králi Artušovi a mocném Excaliburu tak díky moderním technologiím nabízí zcela nový filmový zážitek!

V kině 4DX měli návštěvníci předpremiéry možnost vyzkoušet si vytáhnout z kamene také bájný Excalibur. Marný boj s mečem svedla herečka Michaela Dolinová, která do kina přišla se svojí kamarádkou Anife Vyskočilovou. Těžko říct, jestli je do kina přilákalo tahání meče nebo spíše režisérův výběr svalnatých mužských hrdinů. Zpěvačka Leona Machálková se ve společnosti často neobjevuje, tentokrát však udělala výjimku a na naléhání svého syna Artura dorazila i ona okouknout bájného hrdinu. Režisér a producent Petr Jákl zase dorazil s celým svým týmem okouknout práci amerických kolegů a načerpat inspiraci pro svůj nový filmový počin, který v současné chvíli chystá.

Film s názvem Král Artuš: Legenda o meči se již podle prvních recenzí těší velmi vysokému hodnocení. Navštívit ho můžete ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama