reklama

Leoš Mareš: Za rok už nebudu jen moderátor, ale i hráč!

reklama

Ve čtvrtek během dne se Leoš Mareš spolu s manželkou Monikou vrátili z dovolené z řeckého ostrova Mykonos a večer zavítali do tenisového chrámu na Štvanici, nebo spíše do zdejší restaurace. Leoš byl totiž, jako už párkrát předtím, moderátorem večírku k tenisovému turnaji Advantage Cars Prague Open 2018 by Sport-Technik Bohemia.

A jelikož součástí zmíněné mezinárodní akce je i nedělní turnaj VIP, zeptali jsme se ho, proč jen moderuje a nezúčastní se i klání na kurtech. „Něco vám prozradím. Před sedmi lety jsem se nechal ukecat a trénoval jsem tanec do StarDance, teď mám před sebou další výzvu a tou je právě tenis. U nás na vsi se bude stavět tenisové hřiště, takže abych nedělal ostudu, když si půjdu zahrát, tak od září chci oživit své schopnosti, které jsem pilným tréninkem získal mezi šestým a desátým rokem svého života. Pak jsem je nechal na delší dobu zahnít, teď se k nim vrátím. No a příští rok tu budu jako hráč,“ prozradil Leoš.

A s jakými ambicemi do bojů půjde? „Nebude to tak, jak se říká, soupeři třeste se. Víte, já dělám nejrůznější věci rád a o co méně mi jdou, o to víc se mi zamlouvají. Takže žádné prognózy. Natrénuji a uvidí se,“ dodal Leoš Mareš.

O turnaj osobností se docela živě zajímal i Václav Klaus, který je známým vyznavačem sportu. „Nevím ještě, zda do toho půjdu, ale zahrál bych si docela rád. Pokud to nebude přímo v turnaji VIP, tak bych si dal líbit třeba jen exhibici. Uvidím,“ nechal se slyšet Klaus.

V rámci večírku probíhala i „malá módní“ přehlídka automobilů Ferrari, kterou si nenechal ujít třeba zpěvák a herec Milan Peroutka nebo jeho herecká kolegyně Anna Jiřina Daňhelová. Oba s chutí zapózovali u atraktivních přibližovadel, a s ještě větší chutí se nechali zvěčnit i za volantem absolutní novinky na našem trhu, nejrychlejším kabrioletu s pevnou střechou na světě, vozem Ferrari Portofino o výkonu 600 koní, které se bude prodávat bratru za 8 150 000 korun.

„Já teda zatím jezdím Dacií, ale chtě bych značku v dohledné změnit. Tohle Ferrari to ale asi nebude. Důvod si určitě domyslíte, ale parádní vozítko to je. No, nechám si zajít chuť. Možná v příštím životě…,“ s úsměvem řekl Milan Peroutka a šel se s kolegyní Aničkou osvěžit chladivým mokem.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama