reklama

Leoši, koukej. O tuhle kočku jsi přišel: Petra Faltýnová v náručí hasičů

reklama

O tuhle kočku přišel Leoš Mareš a už jí na rukou nosí jiní muži. Modelka Petra Faltýnová skončila v náruči fešných hasičů, kteří letos usilují o titul Hasič roku. Dorazila i s dcerou Adriankou na soustředění finalistek Miss Hasička a Hasič roku 2015 do české pevnosti Boyard Tep faktor.

„Přijela jsem je podpořit, protože mám k dobrovolným hasičům velký respekt. Jsou to hlavně oni, kdo pomáhají při povodních. Sama jsem se při povodních před lety jako dobrovolník snažila pomoci a pomáhala likvidovat ty hrozné škody,“ prozradila Faltýnová, na které hasiči mohli oči nechat. „Jsou to fešáci, ale já mám svého Davida. Jsem velmi zamilovaná,“  usmívala se. Petra nyní žije vztah na dálku, do Ameriky létá především na víkendy, kdy se o dceru může postarat její manžel. Adrianka začala na britské škole chodit do první třídy, takže už nemůže pendlovat mezi Prahou a Miami jako doposud. „Je to složitější, ale snažíme se to zvládat. Já létám do Ameriky třeba na víkend, pak zase přijede David za mnou,  vidíme se poměrně často, ale samozřejmě bychom chtěli víc. Uvidíme, jak se to časem vyřeší,“ prozrazuje Petra.  Na expřítele Leoše Mareše už si ani nevzpomene. „To už je opravdu minulost, přeju mu hodně štěstí s novou partnerkou. Leoše vůbec neřeším,“ dodala.
Její hlavní úkol byl na soustředění se starat  o holky, o krásné finalistky Miss Hasička 2015. „Byla jsem překvapená, že jsou hasičky takové kočky. V pohodě by mohly některé i na klasickou Miss. Většinou jsou to holky modelky začátečnice, takže jim pomáhám s chůzím, učím je chodit, aby to na finále v pohodě všechno zvládly,“ vysvětluje Petra.  Modelka sama tvrdí, že není velký sportovec, ale všechny v české pevnosti Boyard šokovala. Trumfla i sportovkyně Hanu Mašlíkovou a Nikol Švantnerovou a během jedné disciplín, kdy měla proběhnout mezi létajícími koulemi, jako jediná prolétla bez toho, aby jí některá z koulí sejmula. A na poprvé.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama