reklama

Nikol Švantnerová a fotbalista Jakub Hora opět spolu. Co to má znamenat?

reklama

Překvapením sportovního dne soustředění finalistek Miss Hasička a Hasič roku 2015 v české pevnosti Boyard Tep faktor byl také příjezd Nikol Švantnerové. Ta nedorazila sama, doprovodil ji její expřítel Jakub Hora.

Pár se rozešel poté, co na teplického fotbalistu praskly milostné esemesky na sociální síti s jinými ženami. Nikol však tvrdila, že si dávají jen pauzu kvůli časovému zaneprázdnění, nejde o rozchod. A teď to vypadá na rychlý comeback. „Nic potvrzovat nebudu, já jsem vždycky říkala, že máme jen pauzu,“ usmívá se Nikol. „Jsme jen kamarádi, máme se stále rádi. Dopoledne jsem píchla kolo u auta a Kuba mě sem dovezl svým vozem,“ vysvětlovala společný příjezd. Jakub mohl ná své krásné Nikol oči nechat a bylo jasné, že tento hvězdný pár je opět spolu.
Zdolat českou pevnost Boyard přijeli také Hana Mašlíková, Muž roku Martin Gardavský, modelka Kateřina Votavová a zpěvačka, hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová, fotbalista Pavel Horváth a moderátor Libor Bouček, který bude galavečer Miss Hasička a Hasič roku 2015 moderovat. Podívejte se na fotky, jak se jim to dařilo. Finále Miss Hasička a Hasič roku 2015 proběhne již 31. října v Top hotelu Praha.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama