reklama

Do léta štíhlejší a pevnější tělo

reklama

Chcete mít hladké hýždě, bez projevů celulitidy? Obličej bez vrásek a jemných linek? Vytvarované tělo bez přebytečného tuku? Pak právě pro vás Miracle Esthetic Clinic and Spa nabízí jedinečnou novinku v péči o tělo ICOONE® LASER.

Přístroj ICOONE® má již svoji tradici a najdete ho v nejlepších kosmetických centrech po celém světě. Díky technologiím, které se neustále vyvíjí, ani ICOONE® nezůstává pozadu. Miracle Esthetic Clinic and Spa nyní exkluzivně nabízí ošetření na této technologické novince. S ICOONE® LASER si můžete užít 15 estetických programů, se kterými dosáhnete těch nejlepších výsledků vždy dle svých potřeb a naprosto bezbolestně.

V čem je unikátní?
Patentovaná technologie LED světla a laseru, ještě vylepšuje již tak skvělé působení masážních válečků. Ošetření na ICOONE® LASER je ještě efektivnější a výsledky jsou viditelné rychleji.

Působení LED & LASER: inovativní, neinvazivní masážní technologie pro efektivní, rychlé a bezpečné ošetření

U laseru vlnová délka 915nm dosahuje hlubších vrstev tkáně proniká do ní a působí na buňky. Bylo klinicky prokázáno, že diodový laser proniká do tkáně, absorbuje lipidy a vytváří teplo, to vše má za následek úbytek tukové tkáně. Díky aktivaci metabolismu celulitida mizí a kontury těla se zpevňují.

LED světlo 650nm stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje žilní mikrocirkulaci, zvyšuje průtok krve a podporuje lymfatickou drenáž. Tato vlnová délka je schopna pronikat s větší účinností do tkáně.

Hladká a pevná kůže
ICOONE® LASER díky patentované technologii válečků kombinovaných se světlem a laserem působí na kůži jako celostní trénink. Multi-techlologie liftuje, masíruje a stimuluje pojivovou tkáň těla i obličeje, a to včetně těch nejcitlivějších a nejzranitelnějších oblastí (oči, poprsí, krk, podpaží a vnitřní strana stehen). Ženám a mužům, kteří chtějí vypadat skvěle přináší příjemný pocit wellness a relaxace. V Miracle Esthetic Clinic and Spa, vám připraví ošetření vždy na míru a s co nejpříjemnějším servisem, takže si hubnutí užijete. Výsledky jsou viditelné již po 3 až 4 ošetření. Cena ošetření se pohybuje od 1 090,-.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama