reklama

Jak létat první třídou? Myslivcová vás poučí!

reklama

Před pár týdny se Dominika Myslivcová vrátila z luxusní dovolené na Maledivách. Jak je jejím zvykem, své fanoušky celou dobu zásobovala fotkami a krátkými spoty. Zároveň samozřejmě naštvala i ty z vás, kteří jí nemohou přijít na jméno. Pokud jste chorobní závistivci a chcete se dožít Nového roku, na tohle video se rozhodně nedívejte!

Letecká společnost Emirates vlastněná emirátem Dubaj patří mezi nejlepší na světě. Tím spíš, když letíte první třídou. Luxus, kam se jen podíváte. I když, většina z nás se tam nejspíš nepodívá nikdy. O to víc může naštvat, když se podíváte na video pod článkem. Růžová Barbie v něm ukazuje, jak se měla na své cestě na Maledivy. Na dalším videu pak předvádí, jaká nádhera je Gili Lankanfushi resort, kam vyrazila. Nutno podotknout, že je to opravdová paráda. Vybrané jídlo, toalety větší, než lecjaká garsonka, sprchový kout nebo fontána či „live“ sledování startu a celého letu a další vychytávky, o který při běžném letu ani nesníte. A ten luxus a kvality resortu…to si snad ani neumíme představit. Jestli si říkáte, kde na to zase vzala a že za ní musí stát nějaký bohatý milenec, možná budete zklamáni.

Myslivcová si totiž užívá hlavně díky tomu, že ze všech svých cest dělá tato videa. Zřejmě už jste slyšeli o tom, že si různé firmy nejznámější youtubery hýčkají jako oko v hlavě. Není se čemu divit, jejich vliv na veřejnost je obrovský. A o to právě jde. Tím spíš, když si vyberou českou rekordmanku (vždyť jedno její video má přes 70 milónů shlédnutí). Navíc, když se podíváte na web www.luxusni-dovolena.cz tak zjistíte, že tam opravdu nejde o to vyrazit na dva dny pod stan na Okoř a opékat si tam buřty. Zkrátka se vyplatí vyslat youtubera kamkoli, na cenu se v takovém případě nehledí. A uznejte sami, kdo by při pohledu na videa po něčem takovém netoužil. Ale nezoufejte, třeba vás překvapí ježíšek s letenkou Emirates first class a voucherem na Maledivy.

Foto: archiv D. Myslivcové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama