reklama

Saša Rašilov si užíval poslední dny bez sněhu

reklama

Herec Saša Rašilov se před pár měsíci stal otcem již třetí dcery, kterou má se svou snoubenkou herečkou Lídou Němečkovou. Rašilov je pracovně velmi vytížený, učinkuje v Národním divadle, kde i začíná zkoušet novou činohru Faust, která má premiéru v březnu příštího roku.

Na TV Prima ztvárňuje jednu z hlavních postav v seriálu Ohnivé kuře. Volných dnů si považuje a maximálně je věnuje své rodině. Vášnivý požitkář si před časem pořídil koloběžku, kterou využívá jako přibližovadlo hlavně na vesnici za Prahou, kde žije. Dokonce na koloběžce svezl i dceru Marušku, kterou si jednoduše vložil na hruď do nositka a měl tak volné ruce.

„Poslední dobou buď točím nebo jsem v divadle. U nás na Zbraslavi je nádherná příroda, takže volné dny jsem si tu užíval s mou novou koloběžkou Kostka. Léta jsem jezdil na kole, ale koloběh je úplně o něčem jiném. Jedu si svým vlastním tempem a kochám se zdejší nádhernou přírodou. Zkrátka Jedu si svoje! Pořídil jsem si skládací verzi koloběžky Kostka Tour Fold, abych ji mohl kdykoliv dát do kufru auta a vyrazit třeba i do města.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama