reklama

Lichtenberg s Davidem chystají další megakoncert: Nestárnoucí Heleny Vondráčkové v O2 aréně

reklama

Co si budeme povídat, mnoho lidí v jejím věku je rádo, že si dojde nakoupit a raději tráví čas u televize, než aby hýřila nějakou aktivitou. HELENA VONDRÁČKOVÁ (70) je však z jiného těsta. Populární zpěvačka už je dokonce v plných přípravách na další úžasný koncert.

Do Vánoc zbývá něco málo přes týden. Většina z nás už propadá stresu, jestli všechno stihne napéct, uvařit, nakoupit a uklidit. Pro Helenu Vondráčkovou však předvánoční čas znamená i přípravy na koncert, který se koná 20. ledna v O2 aréně pod taktovkou osvědčené dvojice tvůrců Oldřicha Lichtenberga a Michala Davida. Její fanoučky čeká dvě a půl hodiny těch největších hitů i novinek z jejího posledního alba. Někteří jen nechápavě kroutí hlavou, jak to se sedmdesátkou na krku vůbec může zvládat. Jiní jí to samozřejmě nepřejí, což je klasická česká vlastnost. Stále je však hodně lidí, kteří ji obdivují. A co si budeme povídat, naprosto právem. Jen málokterá zpěvačka a umělec obecně se může chlubit takovou výdrží. Nejen, co se týká fyzických a psychických sil, ale také právě přízní fanouškovské obce.

Písničky Heleny Vondráčkové zná úplně každý, to jí už nikdy nikdo nevezme. A 20. ledna je ten správný čas na to si je připomenout. Nebude na to sama, na koncert dorazí řada dalších hostí, jako například Michal David, Vašo Patejdl, Josef Vojtek a další. Lístky se prodávají za 490, 750 a 890 korun. Všechny zmíněné kategorie lístků jsou ještě k dispozici, i když se jejich zásoba už povážlivě tenčí. Nakonec, jaký jiný vánoční dárek si umíte představit třeba pro své rodiče?

Foto: Facebook

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama