reklama

Liv Tyler byla hvězdou party společnosti Bulgari

reklama

Společnost Bulgari se spolu s významným hostem Liv Tyler staly hostiteli koktejlu v butiku Bulgari na Fifth Avenue spojeném s privátní gala večeří. Mezi významnými hosty byla samozřejmě Liv Tylerová a další osobnosti jako Alexa Chung, Harley Vierra Newton, Giovanna Battaglia, Jessica Hart, Alessandra Neidich, Cleo Wade, Indre Rockefeller, Lily Kwong, Zani Gugelmann a Laura Remington Platt.

Výstava BULGARI & ROME: Eternal Inspiration představuje výjimečné šperky z kolekce heritage jewelry, jejichž klasický odkaz poukazuje na město Řím jako na místo, jenž je věčnou inspirací společnosti Bulgari a podněcuje jeho tvorbu svou historií, architekturou, monumenty a sochami. Koktejl hudebně doprovázela DJ Harley Viera-Newton, která zaujala své místo v druhém patře, hned po boku čtyřiceti vystavovaných skvostů inspirovaných kouzlem věčného města Řím. Římské starobylosti jako mramorové busty a vzácné mince byly vystaveny spolu s noblesně reprezentativní kolekcí a dokreslovaly atmosféru.

Všechny osobnosti se poté připojily k Liv Tylerové a prezidentovi Bulgari pro Severní Ameriku Danielu Paltridgeovi a společně se zúčastnily tematicky laděné privátní galavečeře pořádané v James B. Duke House na Fifth Avenue. Námětem této večeře byly antické římské bakchanálie, a proto se přítomné dámy něžně odhalily v poloprůsvitných róbách doplněných o květinové korunky a šperky Bulgari. Večeře probíhala v aranžmá květin jako popínavý břečťan, réva, citrusovník a cypřiš doplněném o dekorace z ovoce.

Delikátní pokrmy čerpaly inspiraci z Caravaggiových maleb servírovaných na ručně foukaných skleněných talířích kombinovaných se zlatem. Antickou římskou mozaiku z 3. století našeho letopočtu vyobrazující podzim a symbolizující bohatou úrodu bude také možné zhlédnout díky zápůjčce z Ariadne galerie.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama