reklama

TIP! Obrana před chřipkou a nachlazením

reklama

Sychravé zimní počasí s sebou opět přináší období chřipek a nachlazení. Postižení horních cest dýchacích provázená kašlem, únavou, zvýšenou teplotou či ucpaným nosem jsou typické příznaky.

Změny teplot, z vyhřátého auta, domova či kanceláře do zimy, která venku panuje, oslabují organismus, který je tak méně odolný vůči bakteriím a virům. Chřipka a nachlazení patří mezi nejčastější infekční onemocnění dýchacích cest. Začíná náhle, a proto je třeba rychle a včas zakročit. Pokud se cítíte oslabeni, je nejvyšší čas začít bojovat, aby onemocnění nepostihlo celý organismus.

Hlavní rozdíly

Chřipka a nachlazení se často zaměňují. Jejich příznaky jsou si velmi podobné a i běžná rýma může probíhat docela bouřlivě a naopak chřipka u některých pacientů může probíhat poměrně nenápadně a bez vysokých teplot. Chřipka – je virové onemocnění postihující organismus jako celek. Nástup je prudký s příznaky týkajícími se celého těla, jako jsou teploty, bolesti svalů, kloubů a slabost. Běžné nachlazení – může být způsobeno několika stovkami různých druhů virů, začíná spíše pozvolna a zahrnuje především příznaky týkající se hlavy, nosu a hrdla, čili rýmou, bolestmi v krku a kašlem. Teplota se spíše nevyskytuje, pokud ano je lehce zvýšená. Výzkumníci společnosti Herb-Pharma AG vyvinuli proto ViroStop sprej, který svou jedinečnou kombinací přírodních složek účinně předchází průniku virů a bakterií do organismu.

Fytofontana ViroStop

Účinkuje v předcházení i v ochraně před viry a bakteriemi. Výrazně posiluje imunitní systém a má silný antioxidační účinek. Po nanesení ViroStop vytváří ochranný film na sliznici, tím v prvé řadě fyzicky brání průniku baktérií a virů do organismu – má antibakteriální účinek, ničí bakterie a viry – podobný nejmodernějším přípravkům, inhibuje enzymy neuraminidázy na povrchu virů, vir se nemůže dostat do buňky a množit   – výrazně posiluje imunitní systém – zlepšuje odolnost organismu vůči infekcím – díky vysokému obsahu polyfenolů se vyznačuje silným antioxidačním účinkem – sprejová forma umožňuje jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci na sliznici. S užíváním je nejlepší začít hned, jakmile se objeví první příznaky, jako jsou: škrábání v krku, kýchání, ucpaný nos. Onemocnění tak nemá šanci se rozvinout. Můžete ho použít i v případě, že jste vystaveni riziku nákazy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama