reklama

LOUIS VUITTON – dámská kolekce podzim/zima 2017

reklama

Pro Nicolase Ghesquièra je pojem hranic zásadně důležitý. Již od svého založení v roce 1854 značka Louis Vuitton neustále posouvá hranice svého know-how, inovace, designu a cestování kupředu. Ale co znamenají hranice v dnešním globalizovaném světě, který se však neustále snaží najít pro své hranice novou definici?

Kolekce Louis Vuitton pro sezonu podzim/zima 2017 se snaží hranice zcela odbourat a evokovat nomádský styl života, v němž se město prolíná s dálnými obzory, mužský svět se prolíná s ženským, den se neznatelně stává nocí a tradiční odkaz značky se potkává se žízní po všem, co přináší budoucnost.

Hranice takové, jaké známe, ustupují a objevují se nové hranice, které vymezují jednotlivé styly: klasickou americkou sportovní módu, slovanské lidové akcenty, inspirace módou minulosti, které oživují moderní svět, městská klasika a magnetická síla folklórních motivů…Nová kreativní identita, která však vychází z ambice značky Louis Vuitton – vzít nás na tu nejkrásnější cestu.

Módní přehlídka proběhne v Cour Marly, v samém srdci Musée du Louvre, které je nejnavštěvovanějším muzeem na světě. Je to majestátní symbol prostoru bez hranic, kde kultura sama zve všechny, aby se vydali na cestu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama