reklama

Magistrát města Brna rozzářila česká krása, primátor města oficiálně přijal finalistky České Miss

reklama

Vzácné zpříjemnění pracovního dne se odehrálo na Magistrátu města Brna, kde dívky bojující o titul nejkrásnější Češky oficiálně přijal primátor města, Ing. Petr Vokřál. V krásných prostorách Rady moravské metropole proběhlo oficiální setkání a přijetí těch, jež se právě v Brně utkají 23.září v DRFG Areně o vítěznou korunku.

Primátor města se netajil tím, že je poctěn, že se po mnoha letech soutěž vrací znovu do Brna a jedna z předních českých kulturních událostí se odehraje právě v jeho městě. Navíc je po dlouhé době finálový galavečer opět přístupný veřejnosti a volné vstupenky jsou stále ještě v prodeji.

Setkání, přijetí a společné focení
Zpočátku to vypadalo jako další klasický pracovní den na brněnské radnici, avšak kolem jedenácté hodiny primátor města přijal neobyčejnou návštěvu. Tentokrát to nebyl žádný vlivný politik ani významná kulturní či sportovní osobnost, ale delegace krásných finalistek národní soutěže krásy, z nichž jedna se už brzy stane Českou Miss pro rok 2017. Jaký byl důvod jejich návštěvy? Především poznat město, kde 23.září proběhne finálový galavečer Česká Miss. Ten se letos totiž nekoná v Praze, ale jméno vítězky se dozvíme právě v Brně. „Těší mě, že naše město může hostit takovou společenskou událost a doufám, že to není naposledy,“ prohlásil primátor statutárního města Brna, Ing. Petr Vokřál, a dodal, že bude rád, pokud by se nejkrásnější Češka vybírala v Brně i v následujících letech.

Finálový galavečer v Brně vítají samozřejmě také moravské finalistky, jejichž blízcí to mají do Brna blíž než do Prahy a těší se tak na větší podporu rodiny a známých. „Zpráva o tom, že finále bude v Brně, potěšila nejen mě, ale i mé blízké. Pocházím z vesničky u Uherského Hradiště a cesta do Prahy mi zabere vždy nejméně pět hodin. Cesta do Brna nádherné dvě hodiny, takže koho by to nepotěšilo! Jsem ráda, že mě přijede na finálový večer povzbudit spousta známých, pro které je takový výlet přijatelnější jak po finanční, tak časové stránce. A mě prostě těší, že my Moravačky budeme na „domácí půdě“ a třeba nám přinese štěstí,“ vyjádřila se finalistka Vendula Soukeníková.

Ještě víc jako doma se bude na finálovém galavečeru cítit Silvie Hirtová, která se v Brně narodila. „Když jsme se dozvěděly, že se finále bude konat v Brně, udělalo mi to velkou radost. Toto město je již několik let součástí mého života a jsem vděčná, že i tak velký a nezapomenutelný zážitek se bude konat na území, které můžu považovat za mé domácí prostředí. Brno mám jednoduše ráda a cokoliv jsem zde zažila, mi přineslo štěstí. Doufám, že tomu bude podobně i v osudný finálový večer,“ prozradila Hirtová, jež Brně studuje. Na moravskou podporu se těší i Monika Vrágová z Břeclavi, Michaela Habáňová či Tereza Vlčková, obě ze Zlína.

Během své první návštěvy města navštívily finalistky první zajímavá a významná brněnská místa, kadeřnictví MM Hair Care, které je bude před finále upravovat, a také se staly součástí odpoledního vysílání rádia Krokodýl, kde každá z finalistek měla několik živých vstupů a možnost představit se tak lépe posluchačům nejposlouchanějšího radia v Brně. „Posluchači měly příležitost slyšet finalistky České Miss živě ve vysílání a dozvědět se o nich podstatně více informací. Odpoledne s finalistkami uteklo nesmírně rychle a bylo to super,“ prohlásil Jiří Wiener z rádia Krokodýl.

Do Brna se celá sestava finalistek vrátí druhý víkend v září, kdy navštíví brněnský Automotodrom v rámci Masaryk racing days a aktivně se do programu závodu zapojí. Následně se dívky do Brna přesunou týden před finálovým galavečerem, aby se intenzivně věnovaly přípravám na velkou show. Finálový galavečer proběhne už 23. září v DRFG Areně v Brně a tentokrát můžete volbu královny krásy vidět na vlastní oči také vy. Vůbec poprvé se totiž vstupenky na finálový galavečer dostanou mezi širokou veřejnost.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama