reklama

Lucie Bílá: Komu se to nelíbí…má smůlu!

reklama

Vypadá skvěle. Je přívětivá, milá a samý úsměv. Na Lucii Bílé je prostě vidět, že láska je mocná čarodějka. O svatbě se zánovním partnerem zatím nepřemýšlí, protože oba jsou vpodstatě na začátku vážného vztahu. Je zamilovaná do o osmnáct let mladšího fitness trenéra Radka a komu se to nelíbí…má prý smůlu. Jí se to líbí velice.

To Řekla Lucie v Theatro Music Clubu na tiskové konferenci k chystané muzikálové komedii Sestra v akci, na níž jí Radek doprovodil, a který bude mít premiéru v říjnu letošního roku v Hudebním divadle Karlín. A ještě než se vyjádřila k chystané muzikálové novince, nechala se se svým milencem vyfotit a přibrala si do trojky i bývalého manžela Vaška Noida Bártu. „A o Vaškovi, který je teď propírán jeho současnou manželkou, mohu znovu říci, že mu držím palce, protože není tím člověkem, za něhož ho ona vydává,“ doplnila Bílá.

A pak už se „šlo“ na Sestru v akci. Předlohou jí je stejnojmenný slavný film z roku 1992. „Víte, musím se přiznat, že už mě trošku ty fatální ženy nebavily. Už jsem to měla asi nějak ohrané. Umírala jsem na začátku, na konci nebo někdy v prostředku muzikálů, a to už mě moc nenaplňovalo radostí. Teď jsem strašně ráda, že budu mít možnost lidi bavit a smát se s nima. A budeme si to představení určitě užívat i my na jevišti. Já, když vidím to obsazení, tak jsem nadšená. Třeba se tak moc těším na pana Vydru, s nímž jsem ještě nikdy nehrála, na pana Dulavu, na kolegyni Markétu Procházkovou, která mě bude v hlavní roli jistit, kdybych někdy třeba neonemocněla, na Světlanu Nálepkovou, Ivu Pazderkovou, samozřejmě mafiána Vaška Noida Bártu, Martina Písaříka, ale dost. To bych musela vyjmenovat všechny a trvalo by to dlouho. Moje role je skvělá, byli jsme se na představení se zástupci Hudebního divadla Karlín podívat a shodli jsme se – jo, tohle je dílo pro Karlín a role šitá pro Bílou,“ dodala Lucie.

Režisérem představení bude ostřílený muzikálový harcovník Antonín Procházka. „Mám hodně pádný důvod zkazit si prázdniny zkoušením. A tím je Sestra v akci. A jestli se těší herci a zpěváci, pak já jsem na tom stejně. Komedie o barové zpěvačce Deloris, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry je výzva a pak také skvělá práce a určitě i zábava. Jdu do toho,“ nechal se slyšet Procházka.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama