Mají vaši rodiče či prarodiče problémy se sluchem? Pořiďte jim speciálně uzpůsobený telefon

Autor: dne 1 října 2018
Problémy se sluchem začínají tak, že se snižuje sluchová ostrost. Opravdové problémy se sluchem pak většinou přicházejí okolo 60. roku. Na trhu jsou ale speciální telefony přizpůsobené sluchovým omezením.
Smartphone DORO 8035

Běžné mobily potřebám seniorů nevyhovují, mají příliš jemný displej, špatně se na něm čtou malé znaky a používají pro ně špatně slyšitelné frekvence vyzvánění i přenosu zvuku. Často pak mají zbytečně komplikované funkce, které se jim špatně ovládají. Doro 8035 seniorům přizpůsobuje ergonomii a funkce na míru.

Telefon nabízí všechny výhody smartphonu bez složitého ovládání. Má intuitivní ovládání, které navíc ukládá informace o nejčastěji používaných funkcích. Navíc při vyzvánění i přenosu hovoru Doro 8035 nevyužívá běžné frekvence, které senioři neslyší, což je běžné u většiny výrobců mobilních telefonů, ale naopak frekvence pro ně dobře slyšitelné, tedy 500 až 250 Hz. Telefon nabízí také efektivní potlačení rušivého okolního hluku či přímou kompatibilitu s naslouchátky. 

Doro 8035 je k dostání u prodejců Elektroworld, Smarty, Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, Mobil Pohotovost. Více na www.doro.cz.
K dostání od 4 990 Kč.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď