reklama

Mamka Mašlíková Reinders vybírala kočárek, taťka auto

reklama

Už to mají „za pár“. Hanka Mašlíková Reinders a její manžel André počítají dny, kdy se jim narodí potomek. Bylo by fajn, kdyby prý spatřil světlo světa 27. srpna, tedy na první výročí jejich svatby, ovšem to prý nehrozí, protože by dítko dost přenášela. Jak se oba shodli na datu nezáleží, hlavně aby si ratolest odvezli z porodnice zdravé a usměvavé.

Pro to, aby byl přírůstek do rodinky šťastným a spokojeným mimčem, dělají v předstihu, co se dá. Nakupují nezbytnosti jako výbavičku a nábytek, který hrdý taťka sám umně sestavuje, bude se i malovat dětský pokojíček.

„Já to ovšem nebudu, kdo vyzdobí stěny malbami, to přenechám odborníkovi. Nerad bych děsil potomka už od malička svými výtvory,“ s úsměvem vysvětlil André, který spolu s Hankou navštívil prodejnu Trendy Baby, aby dokoupili ještě pár „drobností“, třeba kočárek. Tohohle úkolu se zhostila především krásnější polovina páru a vybírala, testovala za souhlasného pobrukování manžela zakoupila kvalitní vozítko, které je vhodné i do terénu, takže rodinka může bez obav vyrážet do lesů, hor i strání.

Taťka si vyzkoušel i ergobaby nosítko a viditelně mu slušelo. „Nebudeme jen drandit s kočárkem, ale využijeme určitě i tuhle šikovnou věcičku. A tatínek bude hlavním nosičem našeho očekávaného malinkého človíčka,“ uvedla s nadšením Hanka. Kočárek byl vybrán, také nosítko, dvojice si pohrála a zakoupila i hračky pro nemluvňata a pak to přišlo. André, jako sportovec a současně milovník rychlých vozů zaměřil v zorném poli nádherný mercedes. Nechal nastávající maminku, aby obhlédla další miminkovskou nabídku a rychlostí blesku se přesunul k automobilu.

„Tenhle mu koupím, to bude paráda,“ nadšeně okomentoval na celý obchod atraktivní dopravní prostředek. Z míst mezi regály ho hbitě doplnila a umravnila manželka: „Proč ne, ale bude jím jezdit náš syn nebo dcera, podle toho, co se narodí,“ tradičně tajemně o pohlaví očekávané ratolesti zahlaholila Hanka. Takže, kdo se bude vozit mercedesem, nosit v nosítku a drandit v kočárku, zda chlapeček nebo holčička, opět zahalila rouškou tajemství. Uvidí se už za pár dnů…

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama