reklama

Manželka Filipa Renče coby modelka

reklama

Na molu jí to slušelo. A proč by také ne? Krásná, štíhlá a navíc, jako modelka se nepředstavila poprvé. Herečka Marie Renčová si odskočila od mateřských povinností na módní přehlídku, kde předvedla oděvní lahůdky z „dílny“ významné návrhářky Ivany Follové.

„No, není to až tak. Malou jsem vzala s sebou a navíc jako modelka tu debutuje i moje sestra Anežka, takže o Sofinku Marii se má pořád kdo starat a jak se můžete podívat, dokonce se jí tu líbí,“ řekla Marie a zapózovala s usmívající se ratolestí a sestrou.

„Jsem tady, protože se s paní Follovou známe a už jsem párkrát její modely předváděla. Rozhodně to ale není moje profese, spíš koníček. Jsem stále hlavně herečka a momentálně především maminka. Dnešek je takové malé zpestření, manžel doma pracuje a my holky jsme si na chvilku odběhly,“ doplnila Renčová.

A když nepracuje, jaký je vlastně Filip Renč taťka. Dokáže režírovat filmy a muzikály, zvládne si i zrežírovat péči o malou? „No jejej. Je skvělý. Bez problémů koupe i přebaluje, prostě žádný problém,“ s úsměvem chotě pochválila Marie.

Jsou prázdniny, takže jak s nimi naloží Renčovic rodinka? „Malá je ještě hodně malá na nějaké cestování za hranice, bude jí teprve sedm měsíců, takže letos strávíme dovolené v Čechách. A ani nám to nepřijde, je tu tolik nádherných míst, která jsme neviděli, tak se těšíme. Budeme střídat i rodinné chaloupky a nedávno jsme byli v Krkonoších. No a já mám hezkou roli v seriálu, který se teď točí a jmenuje se Krejzovi, tak i to je takové hezké zpestření mateřské,“ dodala Marie Renčová a se Sofinkou a sestrou zmizela v davu.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama