reklama

Koncert Noc s hvězdami slaví kulatiny. Kdo se letos objeví na zámku Zahrádky?

reklama

Už 20. ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami oficiálně představil producent a zpěvák v jedné osobě Martin France. Koncerty, jejichž historie se začala psát na hradě Houska, se letos již počtvrté uskuteční na zámku Zahrádky.

„Začátky vůbec nebyly jednoduché, ať už se sháněním sponzorů, tak i samotných účinkujících. Tenkrát jsme vystupovali ve čtyřech: Roman Vojtek, já, Ina Urbanová a Gábina Bártíková. V hledišti sedělo asi 30 diváků a místo rautu jsme si opekli buřty. Až po pár letech se začali nabalovat umělci a ozývali se sponzoři,“ vzpomínal Martin France na tiskové konferenci v restauraci Sněmovna v Jakubský v centru Prahy.

Pomalu k inventáři Noci s hvězdami patří moderátoři Slávek Boura a Markéta Mayerová. „Nastoupili jsme při 3. ročníku. A už si nedovedeme léto bez Noci s hvězdami ani představit. Přemlouvali jsme Martina, aby nás už vyměnil, ale on nechce,“ smála moderátorská dvojice. Mezi mladé zpěváky jako je Kamila Hübsch, Milan Šatník, Martin Harich, Sabina Křováková skvěle zapadají i pěvecké legendy Josef Laufer a Marcela Laiferová.

Již po sedmnácté se na podiu Noci s hvězdami objeví zpěvák Jarek Šimek, který se po přestálé nemoci dostává opět pomalu do formy. „Musím pomalu. Hodně jsem pracoval, a i když tělo si říkalo ne, jel jsem jako dráha. Pomalu se z toho dostávám, ale je to běh na delší trať,“ řekl unaveně Jarek, ale pak optimisticky dodal, „mám ale skoro hotové další tři klipy a s Nakladatelstvím Dobrovský chystám pecku, která se hodně povedla, to se nechte překvapit. No a jasně, nesmím chybět na Zahrádkách. To už je taková letní tradice.“

Překvapením večera bude vystoupení kabaretní skupiny The Roosters, první pánská kabaretní a burleskní show založené v Česku a na Zahrádkách se tak můžete se těšit na vzrušující profesionální taneční a akrobatické vystoupení elegánů při show plné napětí, elegance, lehké erotiky a humoru.

Jubilejní 20. ročník koncertu Noc s hvězdami se uskuteční 4. srpna 2018 v 18 hodin na zámku Zahrádky u České Lípy. Těšit se můžete také na Davida Deyla, Ilona Csákovou, Petra Vondráčka, Zuzu Novou, kapelu The RockSet – World Roxette Tribute, Angel a El Ectro Folk. Výtěžek ze vstupného bude poukázán na obnovu zámku Zahrádky.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama