reklama

Martina Rošková a Chris Beart ve vedení nové pražské kanceláře společnosti Coast2Coast

reklama

Pražskou kancelář mezinárodní soukromé investiční společnosti Coast2Coast Capital povede Martina Rošková, ředitelka pro Českou republiku a Slovensko. Ve spolupráci s Chrisem Beartem, který má na starost expanzi do těchto zemí, se zaměří na vyhledávání a realizaci investic v regionu střední a východní Evropy (s výjimkou Polska). Pražskou kancelář otevřela Coast2Coast koncem minulého roku.

Chris Beart (48) je ředitelem v Coast2Coast zodpovědným za expanzi do České republiky, současně také klíčovým členem týmu, který se v Coast2Coast specializuje na vyjednávání, akvizice a optimalizaci investičních společností. Během posledních čtyř let vedl či se aktivně podílel na 17 akvizicích v oblasti veterinárních a volně prodejných léčiv ve společnosti Coast2Coast pod značkou Ascendis Health, dále v oblasti potravinářství a oděvnictví v rámci značky Bounty Brands.

Beart získal titul v marketingu a MBA na University of Cape Town Business School. Osm let působil v South African Breweries v oblasti prodeje a provozu. Poté, co získal titul MBA, působil také jako konzultant v Deloitte Consulting. Ve volném čase rád cestuje a rybaří.

Martina Rošková zastupuje společnost Coast2Coast v regionu střední a východní Evropy. Má dlouhodobé zkušenosti jak s private equity investicemi, tak s podnikatelskou expanzí, včetně vstupu nadnárodních společností na trhy střední a východní Evropy. Rošková dříve působila jako výkonná manažerka a aktivní členka představenstva regionálních investičních fondů střední a východní Evropy, včetně Raiffeisen Private Equity Management, investičního fondu vlády USA, a KBC Private Equity.

V rámci své poradenské činnosti působila pro řadu předních regionálních společností, včetně Arthur Andersen. Od roku 2011 spolupracuje s katedrou mezinárodního obchodu na Wright State University, USA, kde přednáší private equity regionu Evropy. Je soudní znalkyní v oboru ekonomika, oceňování podniků.

Rošková získala titul MBA na Rochester Institute of Technology v USA a magisterský titul v oboru ekonomie na Technické univerzitě v České republice. Ve volném čase hraje na housle, ráda sportuje (běh, plavání), miluje přírodu a vyznává zdravý životní styl.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama