reklama

Mezinárodní konference RE:PUBLIKUM 2016 nabídne přednášky renomovaných odborníků, workshopy a exkurze

reklama

Klíčovým tématem Mezinárodní konference RE:PUBLIKUM 2016, která se koná 3. a 4. listopadu v prostorách Divadla Archa v Praze, je práce s publikem. O inspirativních příkladech z praxe, agenturách věnujících se analýze dat, roli zřizovatelů, o angažovaných kulturních organizacích či úskalích práce s publikem budou v hlavní části konference hovořit respektovaní zahraniční i tuzemští experti.

Součástí programu jsou specializované workshopy a exkurze do inspirativních kulturních organizací. Mezinárodní konference RE:PUBLIKUM 2016, pořádaná kanceláří Kreativní Evropa, nabízí jedinečnou příležitost na jednom místě ve dvou dnech získat aktuální informace, praktické zkušenosti a fundovaný náhled na danou problematiku.

V rámci tří tematických bloků (Práce s publikem – příležitosti a rizika; K čemu nám jsou data;   Společenská odpovědnost umělců a kulturních organizací) 3. listopadu vystoupí například Steven Hadley (Queen’s University Belfast, Severní Irsko), významná mezinárodní autorita v oblasti práce s publikem s více než dvacetiletou praxí ve vedení uměleckých a kulturních institucí.

Mezi hosty konference je i další uznávaná kapacita, Kathleen McInnis, která byla dlouhá léta ředitelkou propagace, hlavní dramaturgyní a programovou ředitelkou Mezinárodního filmového festivalu v Seattlu (SIFF), nebo Anne Torreggiani, marketingová ředitelka v několika progresivních britských uměleckých společnostech, konzultantka, facilitátorka a poradkyně nejrůznějších kulturních organizací. Úvodní slovo pronese Petra Hůlová, dále se představí zakladatel a ředitel Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava Marek Hovorka, divadelní a filmový režisér, scenárista a scénograf David Jařab a další osobnosti.

Druhý, závěrečný den konference RE:PUBLIKUM 2016 se uskuteční praktické workshopy a exkurze do „velkoměstské umělecké zóny“ Art District 7, do barrandovských studií s projekcí filmu z nabídky alternativní distribuce KineDok nebo do Kulturního domu Mlejn (Cirkus Mlejn) a komunitně-uměleckého centra Bubec v Řeporyjích.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama