reklama

Urtekram tělové peelingy: S hnědým cukrem či himalájskou solí. A se spoustou výživných olejů.

reklama

Zdravé saunování či jen horká lázeň v zimních dnech mají své zásady, stejně jako následná péče o pokožku těla. Jemný peeling podpoří prokrvení kůže a rychlejší vylučování toxinů, vzácné rostlinné oleje zase pokožku ošetří, zvláční a zregenerují. Dánská BIO kosmetika Urtekram nabízí rovnou dva tělové scruby plné olejů – jeden s hnědým cukrem a druhý s himalájskou solí.

Tělový peeling Růžový Urtekram

Jemný peeling s himalájskou solí a vyživujícími oleji dělá z každé koupele malý rituál vonící po tisících růží. Tělový scrub je obohacen o olej z meruňkových jader, brokolice, růžovou vodu a esenciální olej z pelargonie. Pleť je tak hedvábná a voňavá.

Tělový peeling Brown sugar Urtekram

Tělový peeling má příjemně oživující a pečující efekt pro pokožku celého těla. Hnědý cukr je znám svými protizánětlivými účinky. Výběr z olejů zaručuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky v každém věku. Příznivé účinky jsou doplněny širokým spektrem obsažených vitamínů a minerálních látek. BIO éterický olej z levandule navozuje pocit uvolnění a relaxace.

Dánský Urtekram je hlavní výrobce BIO potravin a certifikované přírodní kosmetiky ve Skandinávii. Všechny kosmetické produkty jsou vyráběny bez syntetických tenzidů, parfémů, parabenů či jiných konzervačních látek. Urtekram si potrpí na jednoduché složení, ve kterém hlavní roli hraje aloe vera, ale i kopřiva, růže, heřmánek, levandule nebo severská bříza.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama