reklama

Michal David vsadil na správného koně: Nelly válcuje hitparádu, sdílí ji i Myslivcová!

reklama

Je to jen pár dní, kdy se na youtube objevila písnička Žít jen svou láskou. Zpívá ji teprve čerstvě šestnáctiletá Nelly a nejenže už má letní hot přes  který se blíží ke 100 000  shlédnutí, dokonce také vede hitparádu rádia Kiss. Čím je výjimečný nejen song, ale i mladá interpretka?

Jak poznat talent, co rozhoduje na tenké hranici mezi úspěchem a neúspěchem? „Denně mi chodí nabídky na spolupráci do mailu i na facebooku. Nelly mě zaujala barvou hlasu prakticky okamžitě,“ vzpomíná Michal David na první kontakt se zpěvačkou, pro kterou později napsal právě písničku Žít jen svou láskou. Pro Davida není těžké během několika vteřin poznat, zda má smysl se někým zabývat nebo ne.

Možná to zní krutě, ale v tom obrovském množství žádostí snad ani není možné pracovat jinak. „Až bude Nelly nějakých osmnáct, devatenáct, už bude super vyzpívaná. Navíc jsme se shodli, že se nemá smysl za každou cenu hrnout do dance stylu, ten tu dělá každý. Všichni se snaží kopírovat Rihannu nebo Beyoncé, ale myslím, že potřebujeme něco jiného. Proto jsme zvolili takový poprock. Lidé chtějí normální zpěvačku s pěkným hlasem, nic umělého. Ale pro jistotu jsme jí udělali i popovou verzi, kterou brzy pustíme,“ má jasno král českých hitmakerů.

Líbí se mu i videoklip, který k songu vzniknul. Přesně se prý hodí k létu, je plný radost, úsměvů a samozřejmě i zmrzliny. „Zkrátka to všechno sedí, dohromady to tvoří parádní celek. Důkazem je, že se evidentně líbí, jinak by se na to nedívalo tolik fanoušků,“ usmívá se spokojený David. Pro Nelly (celým jménem Nelly Řehořovou) to přitom není první zkušenost s českým showbyznysem. I přes své mládí už toho má totiž docela dost za sebou. Zahrála si například ve filmovém trháku Špunti na vodě, s Michalem Hrůzou tam i zazpívali titulní píseň Sázava, už v roce 2014 si odnesla Cenu internetu z populární soutěže Česko zpívá a tak dále. Je jasné, že o ni ještě hodně uslyšíme. Možná i ve spojení s Michalem Davidem…

Chcete vědět, co Dominika Myslivcová napsala ke klipu, který si sdílela na svůj profil? Podívejte se ZDE. Hitparádu rádia Kiss najdete zde: https://www.kiss.cz/kissparada/

Foto: archiv Nelly, facebook, Aneta Kupcová

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama