reklama

UKAŽ SE! Zazpívej a staň se hvězdou, vše ti zařídíme

reklama

Máte talent a umíte zpívat? Tak nepropásněte tuhle velkou šanci! Svět showbyznysu vám může už brzy ležet u nohou. Televize Sport5 TV ve spolupráci s naším webem totiž rozjíždí nový pořad UKAŽ SE!. Něco podobného u nás nemá obdoby! Šanci dostanou všichni amatérští zpěváci, kteří nemají peníze na nákladné klipy nebo renomované producenty.

Talentových soutěží jsou tu mraky, o tom asi nikdo nepochybuje. Ale vždycky je potřeba mít profi prezentaci nebo se těžce prokousávat sítem kvalifikací a předkol. Tady nic takového nepotřebujete. Stačí poslat klidně i doma vyrobený klip a zazpívat tak, jak to umíte. Úžasné na tom je, že tedy nepotřebujete platit nahrávací studio, nemusíte oslovovat profesionální textaře ani hudebníky. Vše může být opravdu na amatérské bázi. Zkrátka jde o to ukázat, že na to máte a že se s vámi dá dále pracovat a rozvíjet vás jako zpěváka či zpěvačku.

Pokud toto jediné kritérium splníte, ozvou se vám z produkce Sport5 TV a na všem ostatním se dohodnete. Máte-li opravdu talent, pak vaše kariéra může stoupat závratnou rychlostí. Dostanete k dispozici čas v celostátní televizi, napíší o vás další média, ujmou se vás profesionálové, kteří ve světě hudby něco znamenají. Navíc první deset lidí to má zcela zdarma včetně nutných registrací a dalších náležitostí. Využijte toho, tahle šance se už nikdy nemusí opakovat! Ukázky své tvorby posílejte na nahraj.sport5.cz.

Jak správně nahrát tvůj song?

1. jděte na stránku nahraj.sport5.cz
2. vyplňte jméno, email a případně i telefon
3. tlačítkem „Vybrat soubory“ vyberte soubory
4. tlačítkem „Spustit nahrávání“ vše odešlete

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama