reklama

Modelka Kateřina Votavová řekla své ANO na zámku Hluboká. Partner jí vystrojil opravdu pohádkovou svatbu

reklama

Když za zpěvu Michaely Gemrotové, která na přání nevěsty zazpívala písničku Too Lost On You, která je známá z filmu Láska nebeská, vstupovala v doprovodu svého tatínka modelka, finalistka Miss a podle časopisu Esquire jedna z nejkrásnějších žen světa Kateřina Votavová před oltář, byl to jen začátek skutečně pohádkové svatby.

Zámecké nádvoří, družičky rozhazující okvětní lístky, nevěsta v šatech od návrháře Michala Marka, elegantních a přitom jednoduchých linií… Když ji tatínek dovedl k jejímu nastávajícímu Jiřímu Wohlmannovi, vyměnili si zamilované pohledy a pak se slova chopil oddávající. A to nečekaným způsobem, který si ale jako známý obou novomanželů mohl dovolit. „Vstupujete do svazku manželského, ve kterém já osobně jsem už 40 let, a tak vás chci vyzvat – rozmyslete si to!“ Ale na žádné rozmýšlení nebylo ani pomyšlení. Po vzletných svatebních slovech si oba snoubenci řekli své ANO, vyměnili si snubní prsteny a první manželský polibek, který si opravdu užili.

„Cítím se krásně, tohle je skutečně den D, jsem šťastná a věřím, že nás s Jirkou čekají ještě krásnější dny, než které jsme spolu zažívali dodnes,“ svěřila se těsně po obřadu Kateřina Votavová. „Jsem nesmírně šťastná, že ho mám a na tuhle naši krásnou svatbu nikdy nezapomenu.“ Ale nerozplývala se jen nevěsta. „Od první chvíle jsem věděl, že Katka je žena mého života a teď to máme potvrzené i úředně,“ smál se Jiří Wohlmann a ze své čerstvé ženy nespustil nejen pohled, ale ani ruce.

Červen jako termín svatby přitom nebyl zvolen náhodně. Pro Katku jiný měsíc nepřicházel v úvahu. V červnu se totiž brali její rodiče i její bratr. „A protože jsou dodnes spolu, bylo mi jasné, že to není náhoda,“ říká Katka s nadsázkou. Svatebního obřadu se účastnilo na sto hostů a jeho průvodkyní se stala moderátorka Kateřina Kristelová, která tu byla i se svým partnerem, fotbalistou Tomášem Řepkou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama