reklama

Michal Kavalčík: Nejkrásnější dárky pod stromečkem? Miminko a kolo!

reklama

Byl to Štědrý den přesně takový, jak má být. Hory dárků, stromeček, klasicky plný stůl jídla a pití a samozřejmě to nejdůležitější – plný dům těch nejbližších lidí. Prostě herec, zpěvák a muzikant Michal Kavalčík si užíval svátky na plný plyn.

„Štědrý den jsme strávili s mojí partnerkou Zuzankou u ní doma kousek od Rožnova, včera jsme jeli za mými rodiči do Českého Těšína. Ne ovšem ve dvojici, ale už jako trojka. Cestoval s námi i náš netrpělivě a s láskou očekávaný přírůstek, který byl také pro mě nejkrásnějším dárkem pod stromečkem. Víme sice o něm už pár týdnů, ale poprvé s námi, sice ještě v maminčině bříšku, byl na Vánoce už jako nový člen rodinného klanu,“ prozradil Michal.

Co ovšem neprozradil, to bylo pohlaví perspektivního přírůstku. „Nevíme ho ani my. Prý bude jasno za tři, čtyři týdny, ale já, jako uznávaný senzibil, jasno mám, už teď. Bude to určitě holčička, proto jsme jí pod stromeček nakoupili i výbavičku v růžové barvě. No, a kdyby mě náhodou věštba nevyšla, nic se neděje. Dokoupíme modré oblečky a tyhle, co nám zbydou, necháme pro příštího potomka. Na další pokus holčička stoprocentně klapne,“ se smíchem doplnil Kavalčík.

A který z hmotných statků udělal Michalovi pod stromečkem největší radost? „Určitě kolo. A k tomu šlapací. Řidičák na něj mám už z mateřské školy, takže hned jsem ho otestoval, co na silnici a v terénu umí a umí toho fakt hodně. Rozhodl jsem se, že prodám jachtu, letadlo i auto a budu cestovat už jen na kole. A bude-li potřeba přepravit rodinku, pořídím k němu přívěsný vozík. Je to zdravé a moderní, takže mi neporoste břicho, ale svaly,“ dodal Michal Kavalčík, nahodil na sebe i Zuzanku pár spodků a svršků, rozloučil se, protože prý má v plánu povozit na novém dopravním prostředku svou partnerku.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama