reklama

Rok 2017 se pro Kateřinu Rezkovou stal naprosto výjimečným

reklama

Veřejnost ji zná především jako dívku, která natáčí motivační videa, v poslední době se ale nejvíce věnuje zpěvu. Pod hudebním labelem Mad Baker Music natáčí třiadvacetiletá Kateřina Rezková covery a nyní se rozhodla pustit do vlastní tvorby. Poté, co dopsala a pokřtila svou knížku, se s kamarádem a kolegou Janem Nedvědem vrhla do nahrávání písně Rozlétám, která má být stejně jako její videa na Youtube motivací pro všechny, co si nevěří nebo neví, co se sebou.

,,Písnička je o mně. O tom, jak jsem se dlouho ztrácela a pořádně nevěděla, co chci a kam patřím. Zároveň je pro všechny zmatené duše, které se ještě hledají. Vlastně taková odpověď na to, když nevíme, kdo jsme, a že je to vlastně v pořádku, přirozené a často důležité,” uvedla Kateřina, které se přezdívá Kate, k songu, k němuž jen pár dní před Vánoci natočila i videoklip.

,,Měli jsme dva natáčecí dny s minimem spánku, takže druhý den už to bylo náročnější. Byl kolem mě ale skvělý tým, se kterým jsme se dost nasmáli, natáčení jsem si proto nakonec děsně užívala. Navíc jsme byli i na krásných lokacích, tak to byla radost,” dodala, že tyto hezké chvíle bohužel kazila neuvěřitelně vlezlá zima.

,,Nebudu lhát, že jsem se celý dva dny neklepala zimou, ale jak říkám, všechno kolem hudby i natáčení mě tak moc baví, že jsem si to užívala i zabalená v dece,” řekla skromně s úsměvem na tváři.

Kateřina svou písničku na Vánoce neodhalila jen tak. Období plné dárků, rodinné pohody a odpočinku má totiž z celého roku nejraději, a protože klip natáčela v zasněžené krajině, přišlo jí to tématické.

Sama si svátky užívá v pohodlí domova se svými nejbližšími a přemýšlí nad tím, čím dále své fanoušky překvapí. Nápadů má rovnou několik! ,,Rozhodně se chci mnohem víc věnovat originální tvorbě a psaní textů, pracovat na hlase a posouvat se v hudbě pořád dál. Také mám rozepsanou druhou knížku a v hlavě projekt, který je zatím tajný, ale bude určitě co dělat,” uzavřela.

Píseň mladá umělkyně vydala ve spolupráci s hudebním labelem Mad Baker Music, který kromě ní zastupuje i další nadějné umělce jako Mateje Kolaka, Marianu Prachařovou nebo Gabrielu Heclovou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama