reklama

Miroslav Donutil: Na relax bude čas až o prázdninách

reklama

Patří k nejobsazovanějším a nejoblíbenějším hercům. Miroslav Donutil jde z role do role a jak tvrdí „baterky dobíjí“ na jevišti. „Když je plné divadlo a diváci reagují je to pro mě ten nejlepší povolený doping,“ tvrdí. Přesto si dávku aktivního odpočinku neodepře.

„Na relax bude čas o prázdninách, kdy si budu užívat přírody, samozřejmě musí vyjít čas i na golf a rybaření. Tyhle radovánky si neodpírám,“ s úsměvem prozradil herec, kterého jsme zastihli
v Branickém divadle, kde bude od 3. března vždy jednou za měsíc vystupovat v talkshow Na kus řeči
s Miroslavem Donutilem. Jeho premiérovými hosty budou Tereza Hofová, Matěj Hádek a písničkář Iby Pop.

„Moc se těším. Když jsem dostal od svého dlouholetého kamaráda a uměleckého ředitele Branického divadla Václava Čížkovského nabídku obnovit kdysi velice populární televizní pořad Na kus řeči na divadelních prknech dlouho jsem neváhal. S trošku podobnou talkshow jezdím po České a Slovenské republice a teď tedy budu vystupovat i v tomhle kulturním stánku. Moji hosté se budou samozřejmě pokaždé měnit, takže se tu se mnou představí osobnosti z kulturního, společenského i sportovního života,“ řekl.

Jak prozradil v současné době je možné ho vidět v brněnském Divadle Husa na provázku, kde hraje Antonia Salieriho ve hře Petera Shaffera Amadeus a na stejné scéně i v představení Ubu králem:Svoboda!, v němž hraji otce Ubu. „Jsou to takové dvě nádherné klády, které si užívám, navíc se v Amadeovi potkám i se synem Martinem, který hraje Mozarta, takže u mě absolutní spokojenost. A v Praze? No zájem je momentálně ze tří stran. Zatím jednáme, proto nebudu nic prozrazovat. Jinak jsme dokončili natáčení televizního filmu Alois Rašín, kde představuji předsedu vlády Karla Kramáře, také epizody ze seriálů Labyrint a Dáma a Král,“ dodal Miroslav Donutil.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama