reklama

Missky Bezděková s Leovou otvíraly zimní sezónu v Tatrách a pořádně to roztočily

reklama

Ozdobou letošního zahájení lyžařské sezóny v Tatrách byla úřadující Česká Miss Andrea Bezděková a exotická kráska Monika Leová. Jejich víkendová party odstartovala ve vlaku a skončila v hudebním klubu, kde to modelky v neskutečně krátkých šatech pořádně rozjely.

Openingová party v Jasné je vždy velkou společenskou událostí a nechybí na ni nikdy ani české celebrity. Letos se vypravily do Tater Česká Miss Andrea Bezděková a Miss Earth 2013 Monika Leová. „Vyrazily jsme s Monikou pendolinem, abychom nemusely řídit. Je to i mnohem rychlejší a fakt pohodlné. Už cestou na Slovensko jsme to trochu roztočily a otestovaly víno v jídelním voze,“ směje se Andrea, která miluje hory a v Tatrách byla úplně poprvé.

Sobotní večer se nesl ve stylu luxusní zaoceánské lodi v hudebním klubu Happy End v Jasné. Pětadvacetiletá Monika okouzlila návštěvníky šedými minišaty a sexy vysokými kozačkami, dvaadvacetiletá misska Andrea zářila v bílé kožešinové vestě, která jen lehce zakrývala velmi krátké černé šaty. Slováci z nich nespustili oči. „Škoda, že jsme nevěděly, že jde o námořnickou party, bývaly bychom podle toho změnily i outfit. Bylo to fakt krásné, námořníci a námořnice kam se podíváš. Na Winter music opening jsme rozhodně nebyly naposled. Skvěle jsme se bavily a dokonce i tancovaly,“ řekla Monika, která se do Tater vrací poměrně často a dokonce tu zvažuje i svatbu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama